MFD Veselības centrs Dziedniecība - vide

"Sāc ar sevi un tad varēsi palīdzēt citiem". Šis ļoti attiecas uz šo uzņēmumu. Medicīnas pakalpojumu uzņēmums, kur pa galdu skraida tarakāni, neiedrošina uzticēt savu veselību.
Man zūd jebkāda vēlme izmantot pakalpojumus, redzot ko tādu. Brīnos, ka kāds no darbiniekiem vēl nav vērsies VDI par darba vides apstākļiem.

21.12.2018

Atbilde no MFD administrācija Pārstāvja atbilde 07.01.2019

Labdien!
MFD Veselības grupas administrācija atvainojas Jums par radušos situāciju un sagādātajām neērtībām! Augsti standarti, izcils serviss un kontrole ir lietas, kurām mēs pievēršam pastiprinātu uzmanību katru dienu. Lai izmeklētu aprakstīto situāciju un pēc iespējas ātrāk to atrisinātu, lūdzam uzrakstīt mums uz [email protected] kurā no MFD Veselības centriem vai kurā no ārstu-speciālistu kabinetiem Jūs novērojāt šādu situāciju.
Ar cieņu,
MFD Veselības grupas administrācija