MFD Dziednieciba - Jevgēnijs Maslobojevs

Vakar bijām konsultācijā pie ķirurga Jevgēnija Maslobojeva kurš teica ka manu mammu gaida invalīditāte pēc paris gadiem.Viņš atļāvās pacelt balsi un runāt rupji ar manu mammu nesaprotot kāpēc viņas ģimenes ārsts nosūtīja viņu pie ķirurga!Viņa atnāca ar datora tomogrāfiju un cerēja ka viņai palīdzēs.Izgājot no ķirurga kabineta ar asarām viņa aizgāja pie ģimenes ārsta kurš pasauca tur pat strādājošo ķirurgu Igoru Šubņikovu kurš bija šokēts par Maslobojeva teikto.Nomierināja un teica ka nekādas trakas problēmas viņai nav,aizsūtīja uz vairākām pārbaudēm lai atrāk varētu palīdzēt.Sanāk ka šis Maslobojeva kungs nemaz nav tik labs speciālists ja nesaprot kā palīdzēt cilvēkam un pat nemēģina to darīt!Padomājiet vairākas reizes pirms ejat pie viņa..

Atbilde no MFD administrācija Pārstāvja atbilde 22.03.2016

MFD administrācija patiesi atvainojas par notikušo situāciju un sagādātajām neērtībām! Ķirurgs J. Maslobojevs ir sertificēts ārsts ar ilggadēju pieredzi. Saņemot Jūsu sūdzību, radušās situācijas ētiskie aspekti tika izrunāti ar ārstu, un nekas tamlīdzīgs noteikti vairs neatkārtosies. Arī dr. Maslobojeva vārdā atvainojamies par radušos situāciju! Vēlamies atzīmēt, ka visi klientu iesniegumi un ierosinājumi tiek rūpīgi izskatīti un ņemti vērā, lai pilnveidotu veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanas kvalitāti MFD Veselības grupā.
Ar cieņu,
MFD administrācija
www.mfd.lv

V Vitalijs Pavlovs 04.05.2017

Добрый день,
Записался к Ув. Маслобоеву по направлению, с острым Гидраденитом. К сожалению пришлось прийти после работы, когда у много уважаемого хирурга заканчивался рабочий день (Мне даже звонили, просили пораньше прийти, но к сожалению не мог). Я пришел на прием, в жестой форме получил предложение раздеться, и с ростояния двух метров доктор осмотрел меня за 3 секунды и сказал, что тут необходимо стационарное лечение (Госпитализация), при этом не выписав даже антибиотиков.
Приехав в приемное отделение больницы, мне сказали что гидраденит не лечат стационарно, он вполне лечится амбулаторно, и можно смело требовать от доктора Маслобоева вернуть мне деньги, т.к. он не выполнил свою работу, не проделав манипуляции, которые отняли бы 15-20 мин. его драгоценного времени и тем более, не выписал антибиотики. В итоге мне пришлось заплатить 4.27 EUR за прием к Маслобоеву, и 42,69 EUR за 10 минутную операцию (Вскрытие гнойника) в больнице.
Благодаря моему опыту с Гидраденитом, ни один врач меня не посылал на стационарное лечение.
Но я рад и горд что у Нас в стране такие специалисты, которые с расстояния 2х метров, за 3 секунды, готовы понять, что человек нуждается в госпитализации при Гидрадените. Надеюсь господин Маслобоев успел туда, куда торопился.
Думайте на какое время записываться к Маслобоеву, а то это Вам может влететь в копеечку. Если вообще записываться.

Хочу выразить большую благодарность хирургу из Ж/д больницы, который спокойно сделал то что умеет, и так же проконсультировал меня о дальнейших действиях, посоветовав специалиста, который может меня вылечить.

Sodien biju pienemsana pie kirurga Evgenija Maslobojeva, , pirmkart, pacients, kursh bija pirms manis ,izgaja ar loti lielu neapmierinatibu, ar vardiem -ejiet vien -tapat lielas jegas nav, tieshi ta ari man iznaca, paskatijas dakters rentgena uznemtas bildes-kuras taisiju pirms 10 minutem turpat mfd centra , pateica ka rengens uztaisits nepareizi un viss ko vinsh redz tas ir tikaj gipsis, ka snotiek ar kaulu- nu neredz, tapec milo cilveks brauc pie gimenes dakteres . turpini staigat ar , gipsi un , pec 4 nedelam nonemsi gipsi-velreiz uztaisisi bildi , un tad ar tam boldem ej uz konsultaciju, Ok, saprotu -rentgenologs ,uztaisija kautko nepareizi,,a janu man tur kautkas nepareizi saaug , vai radas kasd iekaisums vai vel kas?uz vmanu jautajumu , ko talak , bija vienkarsha isa atbilde- pes menesha meklejiet trumotologu , es bushu atvalinajuma , man vienalga kur , un pie ka , bet tagat , ludzu ejiet , es savus 4 eiro esu atstradajis, es domaju ka tas ir joks , tapec turpinaju uzdot jautajumus, tomer atnacu pie agstas klases specialista, piedavaju apskatit rentgena uznemumus , kuri bija ustaisiti uzreiz pec traumas - nedelu atpakalj, uz ko man velreiz ,pateica ka par pacienta iemaksu, vinsh neko vairs netaisishot un neteres savu laiku ,tatad sanak , ka ja es , nodoklu maksatajs ,nesamaksaju velreiz , tad arsta palidzibu man netedzet , vai ja es eju uz pienemsanu pec nosutijuma , un samaksaju tikaj 4 -nevis 40 eiro , tad es esu otras shkiras pacients?, kautgan neesu parliecinats -ka samaksajot par viziti vairak -es sanemtu atbilstoshu,konsultaciju,no tada ""daktera"".nevaru komentet , cik labs specialists ir kirurgs Masloboevs, bet nu skaids viens , vinam nepavisam nerup jusu veseliba,ja jus esat atnacis pie vina ar valsts nosutijumu.