Mežsaimnieks kooperatīvs - Esiet uzmanīgi

Šis kooperatīvs visu Pavasari plaši reklamēja Eiropas fondu finansētu meža īpašnieku konsultēšanu, pēc pieteikšanās, viņu pārstāvis Mārtiņš rasa plašā sarunā reklamēja cik labs kooperatīvs un ka vajag tajā ņemt dalību, un jūtot ka nevarēs pierunāt tikai sasolīja konsultācijas un tā arī neatbrauca uz mežu un apmānīja ar solījumiem. Šeit ir piemērs kā tiek izsaimniekota Eiropas projektu nauda ar visādiem darboņiem kooperatīvu aizsegā, kuriem interesē tikai tikt pie īpašnieku meža izstrādes. Esiet uzmanīgi ar šiem solītājiem.

Atbilde no MežsaimnieksK 12.05.2020

Labdien! Tā kā mūsu konsultāciju procesa vadības sistēmā neuzrādās ka darbiniekiem ir bijis kontakts ar klientu ar šādu vārdu, konkrēto situāciju ir grūti komentēt. Vadoties no mūsu darbinieku veselības riskiem, ar 6. aprīli apturējām Eiropas mežsaimniecisko konsultāciju sniegšanu. Mums patiešām palika virkne klientu, kas konsultācijas vēlējās saņemt, bet, procesa apturēšanas dēļ, tās nesaņēma. Iespējams kādu no viņiem par radušos situāciju darbinieki nebija informējuši. Šobrīd konsultāciju sniegšana pamazām, piesardzīgi tiek atsākta, koncentrējoties uz esošajiem sabiedrības biedriem. Vīrusu situācijai stabilizējoties, atjaunosim mežsaimniecības konsultāciju sniegšanu pilnā apjomā. Par to, kad tas varētu notikt, vēl tiks lemts.