www.sudzibas.lv Meža Salas apkalpošanas kvalitāte

Meža Salas - apkalpošanas kvalitāte

Gribētu brīdināt cilvēkus, ka Limbažu rajona atpūtas kompleksā "Meža salas" solītais neatbilst reālajam. Tika organizētas kāzas, 100 viesu, saimniece un organizatori tikās vairākas reizes, tika pārrunāti visi(tā šķita) sīkumi - kur apstāsies limuzīns, kur būs dāvanu galds u.tml., cikos būs siltais ēdiens, cikos mēs iesim pie galda, tika vairākkārtīgi runāts un pārrunāts par to, kā tiks dekorēta telts un pārējā teritorija - summa tāmē bija visai iespaidīga, tāpēc neradās aizdomas, bet, kad ieraudzījām teritoriju kāzu dienā... lieki piebilst, ka solīto krāšņo dekorāciju vietā bija prastas vītnes, ka svečturī nebija prasītais sveču skaits, ka maizi, sāli un ūdeni apkalpotājas atnesa tikai pēc tam, kad tika aizrādīts... telts, kurā tika klāti galdi, šokēja mūs visvairāk! Greznās dekorācijas .. bija tas pats kremīgais aizkars .. un viss. Āk, tā, divas arkas - jau uz sagatavēm uzliktas tumšsarkanas rozītes(ziedu bāzē tādu rōzīšu paka(20 rozītes) maksā apt. 1.20 Ls. Pavītuši vaŗti, vāzēs salikti kāzu pušķi - tā ir dekorācija, kas izmaksāja vairāk kā 200 Ls!!! Bet to mēs vēl norītu kā krupi, toties, izrādās, Meža salās ir citādi nekā visā Latvijā!!! Kad pienācām pie galda - tas bija tukšs...!Lieki piebilst, kā vedēji mocījās un aizpildīja laiku, kamēr izmisušās apkalpotājas nesa uzkodas - saimniece gan ļoti pašpārliecināti paziņoja, ka tas taču esot pašsaprotami, ka vispirms nākot karstais ēdiens, tikai pēc tma aukstās uzkodas! Labi! Novilkām laiku, atnesa silto, tas bijas garšīgs, cilvēki remdēja izsalkumu, apkalpotājs atnesa arī nedaudz uzkodu .. un pazuda! Skaidri atceros, ka tika pārrunāts, ka meitenes pieskatīs, lai pietiek ēdiena!!! Satumsa, un nu jau bija krietni grūtāk atrast saimnieci un apkalpotājas jo teritorijā apgaismojuma nav! Un varbūt pat labi, jo apkalpotājas bija saģērbušās... bez komentāriem! Tā patiešām labāk pie galda nerādīties! Uzslavas pelna torte, kas tiešām bija skaista un garšīga!Viesi devās tā kā gulēt - un te sākās jaunas atrakcijas. Mājiņām ne visām ir uzlikti numuriņi, plānojumā, ko iedeva saimniece, bija cits gultu skaits, pēc tā arī izveidojām viesu izkārtojumu pa mājiņām, bet NEKAS neatbilda plānam!!! Trūka matraču, gultas vietu, tomēr viss beidzās labi, jo neviens jau uz ielas negulēja, un tā pienāca otrā kāzu diena! Secinājums - saimniecei trūkst profesionālas komandas un saskaņotas rīcības, varbūt ir vērts padomāt, ka, sevi reklamējot tik plaši un skaisti, jāpadomā arī par atskaņām? Un varbūt ir vērts padomāt, kā atmaksātos solīdi oficiantu tērpi, normāla pārtikas pārvietojamā tehnika(nevis grabošs autiņš, kuru stūrē paģirains vietējais)

V

R Rembo 03.08.2010

nu ko lai saka, cik tad viniem kopaa samaksaajaat, ja nav nosleepums?ja intresee uzriikot naakamreiz pasaakumu, varu ieteikt viesu namu, kur nepiepish.

N nja 04.08.2010

skumji...

V VOVV 04.08.2010

tiešām skumji, ...nepatīkami.

Z Zane 05.08.2010

Hmm mums tieši jābrauz sesdien uz turieni uz kāzām... ņjā... būs interesanti...

I I............. 05.08.2010

Zane, gaidam vērtējumu. Lai veicās!

Z Zane 05.08.2010

Man šī ir vismīļākā un atmiņām visbagātākā vieta! Man ļoti patik, pašai bus kāzas kuras ar nepacietibu gaidu, ši ir viena burviga kolosala vieta, kur var atpusties no pilsētas trokšņiem, daba tur ir pasakaina, ļoti skaisti un mājīgi, jāsaka tikpat kā otrās mājas, esmu tur bijusi ļoti biezi un vienmer ir paticis, uzņēmuši ir loti sirsnīgi un saprotoši cik nav gadījies iztraucēt nakti un palūgt naktsmājas nekad nav atteikuši!!!:) Novēlu daudz daudz labu klientu, un galvenais lielu pacietību un izturību!!!:)

Ar vissirsnīgakajiem novelejumiem!!!
Zane.V.

Z Zane 08.08.2010

Kā jau iepriekš minēju, ka man jādodas uz kāzām uz konkrēto vietu: godīgi sakot- visa vakara gaitā it kā pat gaidīju nu kam tad varētu piekasīties- teikšu godīgi- viss bija ļoti labi! biju tiešām pārsteigta par tik skaistām un jaukām noorganizētām kāzām. Personāls- nebija nekas ar ko būtu neapmierināti. Ēdiens bija tik daudz ka tur veselu nedēļu varētu ēst, visu laiku saimnieces (melni svārki/ baltas blūzes) tik nesa un nesa ēdienus, likās pārsprāgsim. Mājiņas ļoti zolidas...2.stāvā pilns ar madračiem, arī pie katras mājiņas vieta mašīnai. Varbūt tas viss ir mainījies, jo kāds no viņiem ir palasījis atsauksmes un prieks, ka ir sapratuši un no kļūdām mācījušies, jo cita izskaidrojuma nav. Varu droši ieteikt šo vietu, kā ļoti labu izvēli pasākumu svinēšanai!

T tānutasir 08.08.2010

Mums arī Meža salās bija kāzas pagājušajā gadā ( pavisam nelielas un necilas). Kopumā viss ļoti patika, nevaru un negribu nekam piekasīties. Vienīgais oda lieluma pārmetums - tiešām meitenes nesekoja īpaši centīgi līdzi, kas pietrūkst un kas nepietrūkst uz galda. Bet par nama saimnieci neviena slikta vārda nevaru teikt -vienmēr ar mums visus jautājumus izrunāja, nāca pretīm kā nu spēja, uzņēma mūs kā draugus un pat nežēloja savu personīgo laiku, lai pastāstītu Meža salu vēturi... vispāŗ jutāmies tur kā mājās. Un tā vieta pati par sevi ir pasakaini klusa un skaista. Paldies Jums! Noteikti atbrauksim pie Jums uz kāzu jubileju! :)

I ibizzzaa 21.08.2010

Par Meža Salām arī man komentārs. Vieta debešķīgi skaista, apkalpošana un pati saimniece zem katras kritikas. Izmantojām saimnieces "viesmīlību" 3 dienas kā korporatīvie klienti. Tas lika saprast, ka šajā vietā noteikti neatgriezīsimies. Viens piemērs, viņiem zviedru galds tiek traktēts kā uz galviņām izskaitītas porcijas, bet tiek ievietotas kopējos traukos un tie, kas nākuši vēlāk brokastīs paliek ar kurkstošiem vēderiem, jo viesu nama uztvere par zviedru galdu krasi atšķīrās no tautā pieņemtās.
Īsāk sakot PSRS standarti Eiropas Savienībā.

K kurkšķis 22.08.2010

Nepiekrītu, šim komentāram varbut ta attieksme par zviedru galdu ir tev atšķīrusies..., un saimniecei nav nekādas vainas, zviedru galds nav porcionēts porcijās, pati pec profesijas pavāre, pilnigs sviests, tas vairs nav zviedru galds kuru klāj porcijās, zviedru galds ir kopējos traukos ņem ko gribi, laikam no mēness esi nokritis ko..., vai tev tā atmiņa ir iestrēgusi PSRS, ...

O oga 22.08.2010

Ibizzzzaaa, pec tevis paša rakstītā komentāra varu spriest ka galds ir uzklāts pareizi, ja kāds kautko ir pārpratis tad tas esi tu.

V Viesis 26.11.2011

Ibizzzas komentārs vienkārši gāž nost no kātiem.. :D :D :D un kur tā nav, kad ir zviedru galds, ka pēdējie nedabū ēst?? :D