Metalwood.lv / Stepans - Krāpšana

Pasūtījām pie viņa kāpnes un margas iedevām naudu, jo kā viņš saka viņš strādā tikai ar priekšapmaksu. Atveda mums kāpnes , kāpnes metāla karkass ir pavisam greizs, pakāpienu attālumi ir visi dažādi, nedz uzstādīt, nedz ražot kāpnes viņi nemāk. Atveda mums arī oša pakāpienus, bet kad pateicam ka vajadzēs labot kāpnes ka šādi mums neder, nozaga koka pakāpienus un pazuda. SS.lv pilns ar metalwood sludinājumiem, esiet uzmanīgi un nepasūtiet pie viņa kāpnes, paņems naudu un pazudis.Tālr. 26814781 Stepans.

B

V Viesturs7799 30.10.2018

Kā viss beidzās? Stepans novērsa defektus, koka pakāpienus atdeva?

A Aliks8530 16.08.2019

Metalwood Stepans Rankovs mob.26814781 ir negodīgs. Paņēma avansa naudu, jo strādā ar priekšapmaksu, pa daļam veic darbus, kad tik saņēma avansā pietiekošu naudu, gandrīz visu summu nekā palika izdarīt darbus, tad pēkšņi sāka stāstīt, ka mes par tādiem darbiem nebijam vienojušies, ārējās kāpņu platformu 2mx3m no metāla uztaisīja bez krituma, veidojas peļķes un atteicās izlabot un pabeigt visus darbus(pielikt margas,pabeigt jumtu) līdz galam. Esiet uzmanīgi, vai arī noslēdziet tādu līgumu , kur iekļautas visas nianses par darbiem. Viņa saukļis ''я этого неговорил'' , vai ''мы так недоговаривались''. Neuzticieties uz mutiskam vienošanam, pat ja ir kāda rakstiskā vienošanas, vai izstrādājuma skice, ja nebūs piefiksētas nianses, kuras bijat mutiski izrūnājuši, tad vēlāk būs ka''я этого неговорил''.

A Agitaspop 07.05.2020

Metalwood.lv - Stepans, laikam īpašnieks, ir melis nenormālais. Apsolīja uztaisīt kāpnes 2-3 nedēļas laikā. Protams, biju brīdināta, ka mēbeļnieki parasti aizkave visu. Bet, te bija tā, 3 nedēļu vietā kāpnes viņš taisīja 3 mēnešus. Un visu laiku teica būsim rīt, pārīt utt... bija apsolījis atbraukt kaut kur pie 20 reizēm, un katru reizi jauna atruna. Beidzot visu uztaisīja, bet tā attieksme un mēslošana ir briesmīga. Runājot par kvalitāti, viņa arī ir švaka. Protams, tas nav dārgākas kāpnes, un ar to man bija jārēķinās.
Kopumā, ja gribat uztaisīt lētāk, Jums ir nervi, Jums ir laiks, tad var strādāt ar šo kantori, bet manu prāt, ir jāizvairās no šādiem meliem, ka Stapans. Nervi un laiks ir dārgāks.