www.sudzibas.lv Meta veikals Parbazts veikals

Meta veikals - Parbazts veikals

Vēlējos pasūdzaties par to, cik Ogres Meta veikals ir parbazts. Nevar ne izņemt apģērbu no statīva, ne ielikt to atpakaļ. Apģērbs saspiests, krit nost no pakaramajiem! Šausmas, ta ka kaut kāda humpala... tiešam nevar paplasinaties? Ogre ta jau problemātiski nopirkt kvalitatīvu apģērbu. Visas manas draudzenes tur vairs neiet, jo netaisāmies stumdit kaudzi ar pakaramajiem un apģērbiem, lai tikai izvilktu apskatit sev interesējošo apģērbu! Pēdējo gadu laika esmu tur gana daudz naudas atstājusi, lai atļautos pasūdzeties!

K

Kolta 05.11.2017

Neteikšu, ka Meta būtu kvalitātes zina labs veikals!

J Jānis 06.11.2017

Kad nav par ko sūdzēties, var arī pasūdzēties par pārbāztu veikalu! Būtu pustukšs veikas, arī varētu uzskrebelēt sūdzību!

D Dontkillmyvibe 06.11.2017

Nosmējos par “kvalitatīvo apģērbu” Metā ????

A Apzinìgà 06.11.2017

Meta ir tàs pašas humpalas.

C critical thinker 06.11.2017

nevajag tur naudu atstāt, labāk kaut ko nopērc

alergologs 07.11.2017

bet Meta jau ir humpalas :D

A Annija Lukševicva 10.02.2018
Veikala darba laiks

Kāpēc veikals kas strādā līdz 20:00 jau 19.30 tika slēgts bet iekšā atrodas pārdevēja? Un kad beidzot pieklauvējām un pārdevēja atnāca viņa uzbrūkošā balsī pajautā "Jums kautko vajag?"

A Annija Lukševicva 10.02.2018

Veikals tika slēgts 30minūtes ātrāk un mēs mērojām 2h ceļu līdz veikalam "meta" Ventspilī Kuldīgas ielā