www.sudzibas.lv Meta veikals Nemaina preci pret citu ar piemaksu

Meta veikals - Nemaina preci pret citu ar piemaksu

12.12.2019. Pielaikoju kleitu izmērs mx bija nedaudz par mazu, par cik ir ziema otro reizi nemērīju, bet nopirku lx izmēra kleitu. Mājās pielaikoju tomēr nebija kā vēlējos. Otrā dienā vēlējos samainīt uz lielāku vai citu preci pat ar piemaksu... Bet vīlos jo ja tieši tādas neēsot tad pret citu nemaina... Kur paliek pircēju tiesības? Kāpēc par to nebrīdina?

17.12.2019

D Drupsis 17.12.2019

Kāpēc nevar beidzot sākt domāt uzreiz, lūdzu? Iedarbināt smadzenes - tas saucas.

Saivii 17.12.2019

Tak paluudz atpakalj naudu un nopeerc citu no Aliexpress :)

Ventilators 17.12.2019

Ja pirkāt veikalā uz vietas, tad cik esmu redzējis tad viss info un pat mēdza būt lieliem burtiem pie kases ir uzrakstīta "Preču atgriešana"...

Kurā laikmetā tu dzīvo, lai visiem skaidrotu visus normatīvus... ja uzņēmums ir parūpējis vismaz par tādām ērtībām, lai skaidri izlasītu pie kases.

Pietrūka vēl pateikt, ka esat māmiņa vai vegāns.