www.sudzibas.lv Meta veikals Slikta apkalpošana, atteiksme pret klientiem, krāpšana

Meta - Slikta apkalpošana, atteiksme pret klientiem, krāpšana

Labdien! Jā gribāt sev dabūt uz visu dienu sliktu garastāvokli, jūms uz priekšu veikala meta (t/c damme) . Mēs ar dēlu aizbraucam uz šo '' foršu'' veikalu. Gribējam iepikt virsjāku un džinsus. Bet diem žel aizejam ar tukšām rokām! Jo... Pardevējas veikala vispar negrib stradāt ar klientiem, zāle daudz cilvēku bet divas blondines stāv pie kases pļapajot uz savas iekdien laikas tēmas! Kad mēs paši jau pienacām pie pardevējam, pajautāt par to kadas cenas ir drēbes, jo jakai vispar bijā apgriezsta cena bet džinsiem bija tris cenas, pardevējas pateica ka tur ir cena vēl reiz paskatities!
Džinsus mes tā un ne paņemam jo ne bija saprotāms cik viņas maksā, bet jaku okey gribējam paņemt un šeit arī ir viss švāķi. Jākaj bijā saplestā kabata. Atlaidi pardevējas atteicas iedod, ne skatoties uz to kā man ir pastavīga klienta karte!
Paldies veikals meta par šo brīniškigo garastāvokli, es biju brīnuma. Jo ne kas vēl tadas atteiksmes pret klientiem šaja veikala nebijusi redzējusi.

Kolta 06.11.2018

Manuprāt , “Meta” ir viens no sliktākajiem apģērbu veikaliem Latvijā, kur kvalitāte ir zem katras kritikas.

Bomboklak 06.11.2018

Jā Jūsu dzimtā valoda ir latviešu, tad nu tā pašvaki skolā gājis.

K Kamenīte78 12.02.2022

Nu paši (klienti) nezināt vairs ko gribat. Nāk klāt un jautā palīdzēt-slikti, nenāk klāt atkal slikti. Ko darīt?