Meta - Bojāta prece

Iepērkoties t/c Alfa veikalā META tika noskatīta pieguloša kleita, tās cena Ls 25. Rūpīgi apskatot kleitu, konstatē, ka zem rāvējslēdzēja stiprinājuma ir 3 cm šuves pārrāvums (caurums).
Pārdevēju attieksme briesmīga, kleita vienīgā. Drošvien iepirkta pēc principa " bojāta prece + pa lēto + ja nu klients nepamanīs"...
Atbilde par kleitas vērtību- ja klients pats var salabot bojājumu, cena nemainās.
Kā var pārdot bojātu preci?? Pievienojiet veikala nosaukumam "Second hand + META"

Nav izslēgts, ka piegulošā kleitā ir līdusi neatbilstoša izmēra persona, bet par to nav stāsts...

G

M miilulite 05.06.2013

ha, es Meta arii perku drebes jau ar domu, ka tik paris reizes izturēs un izskatīsies o.k tur viss ar atirusiem diegiem, un citiem defektiem, bet nesuudzos, pagasvasar nopirku melnu, zolidu kleitinu tikai par 10ls.

J jack 12.08.2013

pfff, pareizi teikts, meta visi apģērbu gabali ar defekti:)

donna b 12.08.2013

Totis vini pardod meslus pa leto, bet lidzigus meslus citos veikalos pardod x5 dargak (piem. Zaraa vai Lindexaa).