AtrisinātaMerkurita - Uzbaziba

Apnicis ka si kompanija zvanas un aicina uz savam prezentacijam tas notiek tik uzmacigi un stasta taaadas pasakas ka domatu ka si firmas izstradajumi un loterijas noteikumi ir tik superigi ka neviens pat nedrikst atteikties no vinu piedavajumiem

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 27.06.2016

Uzņēmuma Merkurita pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

U

V veselibaunskaistums.lv 04.11.2009

labaakie un leetaakie aitas vilnas izstraadaajumi - www.veselibaunskaistums.lv

L Larisa 21.11.2009

Labdien! Pie manis notika, , Merkurita, , firmas prezentācija - Ūdens attīrīšanas ierīcei. Firmas pārstāvis kurš prezentēja, uzskatāmi visu parādija, pārliecināja mani, ka mēs lietojam vispār nelietojamu ūdeni no krāna, vai veikalā pirktu, avota. Viss esot ķīmiski saindēts. Tā jau laikam ir! Bet tā mantiņa maksā uz 600 ls. Gribētu uzzināt, vai vēl kāds ir lietas kursā par šo ierīci, viņa domas.

L ligita 14.12.2009

šausmas atkal merkurita lētos poļu krāmus smērē tautai par tadu cenu itka tie butu no zelta -attopieties tauta jo ne velti ir teiciens ir aitas ir cirpeji

S snee 14.12.2009

Lai nemaksātu sodu, drīksti lauzt līgumu 14 dienu laikā.es arī uzķēros, mājās aizbraucot jutos kā apčakarēts ezis.viņi tik smuki runā, ka liekas, jā, tas ir tieši tas kas man vajadzīgs!!!tikai pēc tam sāku domāt - bet vai par tādu cenu??????????????????????????fiksi uzzvanīju, ka neņemšu, centās jau visādi pierunāt, arī vēl viena darbiniece no firmas zvanīja un mēģināja pielauzt, bet tagad laimīgi guļu ar savu veco silto segu uz vecā spilventiņa un veselība čikiniekā, jo nav jāuztraucās kā lai atmaksā uz kredīta paņemtās preces:))

L ligita 20.12.2009

ja ja firmas ligita kura irari ipasniece tāāā cilvekus iebiede ka viniem vairs nav prata lauzt ligumu bet tauriesi neuzkeraties jo to vini dara tapec lai jus viniem nodrosinatubagatu dzivi paintresejieties kadzivo merkutitas vaditaji un spratisiet cik vini jau no letticigajiem latviešiem ir izkrapuši

R Rasma 12.01.2010

Man arī jau kuro reizi zvanīja, teica, ka esmu atkal īpasu balvu laimējusi un jaiet tagad uz pasākumu - ak, es laimīgā! Tā balva ir kaut kāds sausmīgas kvalitātes vates gabals - apsējs kaut kāds, un vēl bonusā iespēja klausīties murgainus sacerējumus par "forsajām sedziņām'', kuras ir "tik izdevīgi"' nopirkt līzingā:D Tikai to, ka tās nekvalitatīvās mantas tiek tirgotas ar desmitkārtīgu uzcenojumu, viņi gan nestāsta.

V valters 22.01.2010

uzķēros arī es, ja neskaita ka izstrādājumi met pūku nu jau pusgadu, tad kvalitāte laba. silti ir un arī sudraba diegi turas braši. kad pazudīs visa vilna tad varēšu tos pārdot lombardā, vai šūt bikses.

I iveta 27.01.2010

Sveiki! es skatos Merkurita mājas lapā foto, kā dāmas vinnē naudu un braucienus. Es jau arī piedalījos loterijā, bet uz izlozi laikam tika aicinātas "izlasītās"personas, vai tā?? Biju iedomājusies, ka izloze notiek gan savādāk... Un uz to jau arī uzķeramies.. Nju ko, paši vainīgi..

L ligita 31.01.2010

aitinas paintresejieties kadu šiku balli uz gadu miju organizeja merkurita un kur tā notika iepriekšējos gados bija birinu pili šogad ķirsona pili jauki ja nebutu tik daudz apcirptie tad nebutu to tūkstosu par ko rīkot taadas balllites takā paši izdariet secinājumus

L ligita 22.02.2010

šausmas ne Merkurita -kur tik ej baudīt kādu kultūras pasākumu tā šitie labvēļi un dāvanu solītāji ar savām kartiņām jau priekšā -neuztraucieties neko jūs tur nevinesiet bet pēc tam tikai nezināsiet ka atkratīties no viņu uzaicinājumiem uz jūsu it kā vinētajām vakariņām ar pārsteiguma vilnas gabaliņu, kuru pat nezināsiet pēc tam kur pielietot-bet paši jau savus datus būsiet viņiem pasnieguši kā uz paplātītes aizpildod kautkādulapeli un naivi cerot uz kautkādām šausmīgajām balvām
nost ar šiem krāpējiem...

I IrēnaLinkaite 09.03.2010

Vai ūdens filtrs par 680 ls irnormāli ?Nenormala firma.

B BM 09.03.2010

Nav ko uzpirkties, bet zvanītājus jāsūta dirst! lai gan tie nav vainīgi, algotie darbonīši...

: :)))) 09.03.2010

Drausmas kads līmenis ir šiem visiem lielajiem rakstītājiem...
Arī es biju Merkuritas pasakumā, man ļoti patika, dāvana ļoti jauka, šonakt jau pielietoju(man sāp celis), pusdienas un gaisotne jauka, mani draugi atpūtās, pasākuma vadītāja daudz ko pastāstija un parādija un mums iepatikās, mēs arī nopirkām.
Nu nevienam jau ar varu neko neliek..ne iet ..ne pirkt...jā, latvieši paši pazemojas un karbonādi pārrijušies te raksta visadas muļķības. (Naivi cer uz kaut kadam balvām!!!) Tieši tā, cer!!!Mums tak vajaga visu un par velti!! varbūt paskatīsimies no otras puses, dosim pasi un par velti!!
Pats svarigākais ir mūsu veselība un mēs varam izvēlēties investēt tajā vai nē, guliet saldi savās putekļu ērcēs un pērciet Poļu pakaļdarinājumus, Jūs taču ziniet, , skopais maksā divreiz, , un tas dzīvē ir pierādijiies, vismaz manā!!! Un neskaitiet naudu citos maciņos!!! Tas jau vien izsaka rakstītāja būtību!!!
Lai nejustos, kā, , apčakarēts ezis, , pirms domājat un parakstiet vajaga pārliecināties par sevi, vai tas ir tas ko es vēlos, raksturīgi ir cilvēkiem liekties uz to pusi kur vējš pūš...Tā tik staigāsim pavisem veikaliem un pasakumiem parakstīsim papīrus un atbildību nenesīsim..tā jau arī lielākajā daļā Latvijas notiek...sagrābušies un atbildības nekādas ...
Paldies visiem jaukajiem Merkuritas cilvēkiem, kas dara labu darbu, ļoti patika, ceru drīzumā arī pasūtījumu saņemt!!!Es jau tagad zinu, gulēšu un priecāšos par katru jauki pavadīto nakti šajās segās.!!!

ž žurkaKornēlija 09.03.2010

Dārgā/ais :))), nu jau gan te saslaveji to Merkuritu--tāda prece, tāda izdevība un galvenais--tās šausmīgās putekļu ērcītes, ar kuru šausmigajām fotogrāfijām visus baida prezentācijās!!!Nevajag te atkārtoties un sākt malt tās pašas muļķības...bla, bla, bla, investējiet savā veselībā, tas atmaksājas, dzīvosiet visus 100, ja ne 200gadus...Kundze, kura pati strādā kādā no šīm segu, masāžas krēslu, trauku, gaisa attīrītaju firmām, konkrēti nesaukšu, skaidri un gaiši pateica, ka viss ir tikai veikls reklāmas triks, nu nav nekādas brīnumsegas, ne arī tie sudraba diegi kaut ko dod, tīrais fufelis un krāpšana!!!

: :)))) 10.03.2010

Nu protams, ka nav brīnumsegas, bet ir vilnas segas kurās nedzīvo putekļu ērcīte...nav jau ko satraukties, katrs izvēlas dzīvot vai nedzīvot 100 gadus, nevienam jau arī nelieku neko investēt, es runāju par sevi, man patika un pat ļoti, cena pieņemama un neredzu līdzvērtīgas segas Latvijā nevienāveikalā!!! Kad iegādājaties zāles, domājat, ka tās ir brīnumzāles, vai tas nav reklāmas triks, var tak dzert tējiņas un gulēt vistu spalvu vecajos spilvenos, varbūt pateiksiet adresi labprāt uzdāvināšu savus vecos:))))

ž žurkaKornēlija 10.03.2010

Paldies par ''laipno''piedāvājumu atdāvināt vecos vistu spilvenus, bet vai tad viņi ir saglabājušies mājā, kur viss ir tik sterils un nedzīvo putekļu ērcītes?Kaut kā neiet kopā šie apgalvojumi--mājās labās Merkurita segas un turpat arī vecie spilveni vēl mētājas, kurus var citiem iedāvināt???:)))))

L liene 11.03.2010

atbilde žurkai kornelijai:var pēc rakstitā saprast merkuritas dirsā līdēja -cik freiene Tev samaksāja par šo reklāmu vai iedeva vēl vienu super balvu -poļu vilnas gabalu, ir tauta kas pērk poļu pakaļarinajumus bet tie nemaksā tik milzīgu naudu cik merkuritas poļu izstradajumi par kuriem stasta ka tos ražo italija pameklejiet interneta vai visp'ār itaļi kautko tādu ražo ja itāli zinātu ka viņus šeit Latvijā tā piesmēj tāda sūdu firmele ...bet ko lai dara ECSON stradaja šie abi izvirtuļi freiene un saukums -nu sagribējas uz muļķiem iedzīvoties nodibināja firmeli un uz priekšu -aitu pietiek un šie tik cērpj

: :)))) 12.03.2010

ES ta nesapratu kas ir ta freiene un saukums, bet noprotu, ka te ir kads personigs aizvainojums, bet kapec tad šis komentētājs tā slēpjas un neraksta to no sava varda, bailes ja...nu ja tas jau mums Latviešiem raksturigi!!!
Un kapec te ir piemineti Poļu darinajumi, liekas, ka interneta Liene es neredzēju arī šādus darinājumus, kas ir ražoti Polijā, varbūt vēl izdomāsiet, ka ķīnā, slovākijā, turcijā u.t.t.Vispār mums pasākumā nestāstija, ka ražots itālijā, bet teica, ka firma tur dibināta.Un vai nav vienalga kur ražots, kapec tad neviena uznemīgā Liene te Latvijā neko neražo un neieved, bet savas muļķības rakstīt ir gan laiks un vēl citus apsaukāt un skaitīt naudu citā makā.Latvieši līdz kādam līmenim mēs esamnolaidušies, nu tak dibiniet firmas un vediet un tirgojiet...nevariet nu tad pieveriet savas mutites un nekritizējiet!!!
Atbildot KORNĒLIJAI, es gribētu ieteikt lasīt komentārus uzmanīgāk...es nerakstiju, ka man segas ir majas un es viņās guļu, es gaidu savu pasūtījumu un protams savus vecos spilvenu labprāt atdāvinātu:))), jo kādam tie liekas ļoti jauki!!!Nu protams, ka mājās nav tik sterila vide, bet gultā man tā būs jo es domāju par savu veselību, jo man ir alerģija uz putekļu ērcīti un kāpēc man katru rītu jāšņaukājas un jāškaudā, ja to var nedarīt:)))

T tenkuvacele 12.03.2010

Ligita
Nu kāāāāāā tad dzīvotie Merkuritas vadītāji??????????
Noteikti māja ar 20 guļamistabām, zelta podi, 5 kalpones, vesels autoparks ar bentlijiem un lexusiem, parexs bankā konts ar paŗis miļjoniem...uh pilnīgi uzsita asinis...maitas tādi nu gan sazagušies...nu ko vel pierakstit, jā un tik zog un zog...vot iedomājieties es vēl painteresējos Merkuritā, ka ta tās balles tiek svinētas...Vai, šogad tak bija Ķirsona muižā, pirmdienas dienā, nu tak pa dārko, katram tautas apčakarētājam bija prezidenta apartamenti, galdi nu tie vispār bija bez kājām, jo noteikti tās nolūztu no ēdieniem, vakara vadītāji sabraukuši no visas plašās pasaules...un paši vaininieki briljantos rotājušies piebrauca ar pēdējās markas rolsroisiem, knapi izvēlās no mašīnas, jo vienkārši nevarēja panest tos briljantus:))))Otraja dienā Merkurita esot iekarojusi Lido kalnu, kalpi skrējuši no mugurpuses un nesuši slēpes...slēpes ar zelta maliņām, slēpju zābaki no zelta, tautas apčakarētāji neviens nevelejies izmantot pacelaju, jo nebijis no zelta, tad izsauca lidmašīnas un tak šos tur vizināja...kalnā augšā un lejā, jo slēpes ar zelta maliņām labi neslīdēja...ja Jūs būtu redzējuši, kā tur esot viss bijis, kādi miljoni iztērēti, jā piemirsu vēl piebilst, katru vēl veduši uz mājām ar savu lidaparātu...es vēl dzirdēju, ka Lieldienās katram esot uzdāvināta ceļazīme uz atpūtu Bali salā un'iespēja arī šos 3mēnešus nestrādāt, jo naudas ir sazagts tik daudz, ka nu krīzi vēl varēšot pārdzīvot!!! Jauki vai ne!!!Fūūūū ...liekas neko neaizmirsu uzskaitīt:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

A Anna 19.04.2010

...gribu pastāstīk, ka biju vienā "Merkuritas"prezentācijā...nu galīgākais sviests...vakara vadītāja runāja labi un zinoši par vilnas īpašībām, bet...tā saucamā fimas vadība ir galīgā necieņā pret saviem strādnieciņiem...nu jau tik tālu, ka noliek kameru un filmē, lai redzētu, kā tie "vergi"strādā...mēs gan ieejot tanī telpā, kur notika prezentācija-pamanijām kameru...un nopriecājāmies ooo, mūs filmēs, bet dāmīte vārdā Ligita noteica:nē, nē tas no citām firmām palicis!!!Laikam domā, ka visi ir galīgākie muļķi un neko nesaprot...
...tā kā mīļie, ja gribat lai jūs uzsfilmē, tad aizejat uz "merkuritas" prezentāciju...
...laikam jau iestājusies viņiem krīze, tāpēc "čakarē" pārdevējus!...novēlu "Merkuritas" "vergiem" izturību(visu cieņu pārdevējiem, jo tā viņi pelna algu), jo manā skatijumā tā ir pārdevēju pazemošana...ja jau viņiem nepatīk kā "vergi" strādā, varbūt paši šefi varēja sākt vadīt prezentācijas!!!