www.sudzibas.lv Merkurita негативный отзыв

Merkurita - негативный отзыв

Развод чистой воды. В максиме заполнила какую то анкету. Через полгода позвонили и сказали, что я выиграла приз и вышла в полуфинал. Пригласили на церемонию награждения. На конкретный вопрос не является ли это презентацией (что нас совсем не интересовало),получили заверения,что нет. В итоге мы попали на самую худшую презентацию в своей жизни. Во первых еда была просто никакая (халява,плиз). Но самое большое возмущение вызвала торговый агент Нелли. Из доброжелательной и миловидной женщины после нашего ответа что надо подумать,мгновенно превратилась просто в базарную бабу,которая резко обьявила,что нас больше не задерживает. И даже на вопрос о стоимости ароматического масла для ионизатора,был получен ответ:для вас это слишком дорого. В итоге благодаря непрофессионализму и грубости торгового агента НЕЛЛИ было испорчено настроение у меня и у меня и моих друзей,что напрочь отбило охоту в дальнейшем посещать подобные мероприятия.

D

L LIJA KONTEle 31.07.2017
Izstradajumu iegade

Iegadajos merkuritas lv pasakuma magnetu terapijas izstradajumu, jo ir problemas ar asisnsriti organisma, leka asisspiediens, bieži velk kaju venas, no madikamentiem tikai paliek sliktak, visu laiku ir nespeks, nogurums. Saku gulet uz magnetu terapijas virsmatraci magnoflex, jutu tadu vieglumu kajas, vairs nav nemierigas kajas, krampi kajas vairs nevelk, asinsspiediens normalizejas, biju pie sava gimenes arsta, izstastiju uz ko saku gulet, teica ka var but sakuma saasinajums, var celties asinspiediens, tas ir tikai normali, jo magnetu terapija iekustina asisvadu elastibu, tatad mani nomierinaja. Ko varu teikt, ir patikami gulet un vel papildus ari ārste. Gribu pateikt tikai paldies šai kompanijai, ka piedava šadus izstrādājumus.

Lilija no Rigas

D Dontkillmyvibe 01.08.2017

Kārtējā pārstāvju reklāma...

I ima123 09.09.2017

хочу поделиться впечатлениями Тоже пригласили на презентацию представитель была очень вежлива очень понятливо расказала о ходе мероприятия было очунь вкусное угощение рассказала про немецкую продукцию магнофлекс и заинтересовала меня потому что у меня полиартрит костей и болит всех больше ночью и утром и я приобрела наматрасник с магнитной терапией и очень довольна намного лучше сплю и лучше встаю и меньше надо пить обезбаливающие для костей Я очень довольна спасибо

L Lidija Radzeviča 14.09.2019

Ko es varu pateikt,SUDS tie spilveni pa 160 eiro...

A anzelika2 09.11.2019

gribu oponēt sudzibai par spilvenu, es iegādājos magnetu terapijas virsmatraci un magnetu terapijas spilvenu jo gadi dod manit- sāp spranda, mugura, kajas, un guļot uz šiem izstradajumiem ir daudz reiz patikamak un veseligak , atslabinajas viss ķermenis un nesap, vairakas paziņas iegadajas šo virsmatraci magnoflex un ir ļoti apmierinatas, pat autobusa braucot dzirdeju ka sieviete guļ uz magnetisko virsmatraci un jūtās daudz reiz labak. Lai jums visiem laba veseliba!