www.sudzibas.lv Merkurita Krāpšana, psiholoģiskā ietekmēšana, pazemošana

Merkurita - Krāpšana, psiholoģiskā ietekmēšana, pazemošana

Lūdzu, visi kas saskarās ar firmu merkurita esiet ļoti, ļoti uzmanīgi, neiekrītiet šo krāpnieku nagos, domāju ka šajā uzņēmumā tādi ir daudzi darbinieki. Praktiski ar meliem un uzstājīgu pierunāšanu liek parakstīt pirkšanas līgumu, bet darbiniece saukuma ar neizmērojamu nekaunību liek cilvēkam justies vainīgam, par preces lietošanu 3 dienas un melīgi sastāda dokumentus kuros norāda, ka prece (matracis - 3 dienu) lietošanas laikā ir izgulēts, netīrs, gružains... Un kāds tik vēl nē! Viņa saukuma ir izcila cilvēku psiholoģiskā ietekmētāja un nekaunīga krāpniece! Nežēlīgie merkurita darbinieki/krāpnieki lūdzu atcerieties, ka visu jūsu apkrāpto cilvēku sliktās domas kas tiek sūtītas personīgi jums, reiz materializēsies un jūs no tā visa nekad nebūsiet vairs laimīgi - atcerieties nelaiķi, kurš bija slavens cilvēku apkrāpējs - un kur viņš ir tagad? Vai tā nauda ko izkrāpjat vecām, vientuļām sievietēm un cilvēkiem kas ir naivi uzticējušies jums, spēj jums apslāpēt jūsu sirdsapziņu? Vai tiešām jūsu dzīves devīze ir dzīvot skaisti un mirt jaunām? Jo tieši to un vēl briesmīgas mokas jums novēl apkrāptie...
Domājiet ko jūs dariet!

27.02.2019

really? 27.02.2019

Pati liigumu parakstiiji, tas,ka esi viegli ietekmeejama ir tava problema un vinu veiksme.
vecumaa jau gan bija pratam un dzives pieredzei jabut,lai uz sadiem trikiem neuzkeros!

RAMONA👀 27.02.2019

Tu man vārdus no mutes izrāvi. Nu kā var piespiest kko nopirkt? Kas viņas hipnotizējošas čigānietes?

M MERKURITA upuris 27.02.2019

Vai tik abi šie komentāri nenāk no JUMS brīnumjaukās dāmas L&L :-)
Lai Jums jauka dzīve...

To sauc par morālo teroru! Palasot vēl citas atsauksmes, ar viņu Facebook lapā var redzēt ka tā ir ierasta prakse viņiem. Kad atsakoties jāsāk pašam kļūt bez maz vai rupjam... un ja tā tad sākas smadzeņu čakarēšana: “kas jums nerūp jūsu vecmāmiņas veselība?”
What goes around- comes around! Pāļubomu šīs blozgas vienreiz aizvedīs uz mežu un pateiks: “izvēlies mazāko no ļaunumiem - seklā vai dziļā vietā gulsies? Tā pat pati raksi!”

RAMONA👀 27.02.2019

Psiholoğiski nelīdzsvarots cilvēks neko citu jau nevarēja uzrakstìt kā tikai to, ka visi sev netīkamie komenti ir kkādu LunL rakstīti. Saņemies, pieaudz! Jauku vakaru;)

M MERKURITA upuris 28.02.2019

Papētiju tevi "ramona" - redzu, ka tavs darbs ir sliktu komentāru rakstīšana par sūdzību iesniedzējiem/negodprātīgo uzņēmēju aizstāvēšana! Internetā redzams viss, ja tik prot saspiest pareizās pogas
esi reāla/reāls... un pieaudz :-) sameklē normālu darbu - trollīt, bet ja tevī ir tik daudz negatīvisma, nebrīnos ja darba devēji tevi naņem darbā! Veiksmi turpmākām vemsteklībām

RAMONA👀 28.02.2019

Tu proti smīdināt. Pēti profilu? Mēğini aizvainot? Tas ir zemākais līmenis. Nespēj uzņemt kritiku? Neraksti?
Nav jāaizstāv indivīds tik tādēļ, ka māk pogas spaidīt un rakstīt sūdzību. Esmu objektīva un savos komentāros to izsaku. Šajā situācijā tikai Tava vaina un nemācēšana teikt NĒ. Par ko Tevi būtu jāaizstāv, sūdzības iesniedzēj? Nepatīk realitāte, patiesība? Vnk neraksti!

P.s. you made my day :D :D

S super sestrički 28.02.2019

Pilnīgi piekrītu, Ramona! Sūdzības jau raksta tie kuriem nav ko citu darīt...

Ramon, Tu neraksti objektīvi nevienā acī!

really? 28.02.2019

Pasi vainiigi nav ko lupataam buut, jums kads pakalj dzenas un fiziski ietekme,lai parakstat tos liigumus? Vienkarsi saki nee un noliec klausuli,vai piecelies un aizej KUR PROBLEMA?

To kurš ir psiholoģiski nelīdzsvarots noskaidrosim pie tikšanās! Uz drīzu redzēšanos slampas!

M MERKURITA upuris 28.02.2019

Kuš, kuš - nevajag lamaties! Katrs saņems ko pelnījis - kā arī sūdzībā ir minēts - apkrāpto cilvēku sliktās domas reiz materializēsies! Gan jau viņu lūgšanas Dievs sadzirdēs.

S SantaDreimane 28.02.2019

Jums abiem/-ām viss kārtībā? Vispirms pakļaujaties kkādām sievietēm un parakstat līgumus, tad lamājaties, neuztverat veselīgi pamatotu kritiku...kas notiek?

M MERKURITA upuris 28.02.2019

Uzņēmuma "Merkurita" Ģenerāldirektore L.Saukuma pēc vakardienas sūdzības saņemšanas uzreiz metās telefoniski ietekmēt savu "UPURI" ! Lūdzu turpāk, lai nerastos domstarpības, visu savstarpējo komunikāciju Jums veikt rakstiski!

M Marita Martiņa 14.03.2019

Biju uz prezentāciju uzdavinaja apavu ieliktņus..ļoti svīst kājas,murgs tad vel intresējās cik pelnu kur dzīvoju,tas ir noziegums pret privātu personu...tāda sajūta ka Merkurit firma izvilina informāciju un tad aptīra īpasumus

R Rudīte Viļumsone 19.03.2019

false profile- Marita Martiņa.

R Rudīte Viļumsone 19.03.2019

Merkurita. Manas pārdomas. Palasot komentārus, rodas iespaids, ka minētā firma to vien tikai dara kā apkrāpj nabaga tautu. Atšķirībā no mūsu valdības, Merkurita piedāvā izvēles iespējas, piekrist darījumam vai nē. Daudzi runā par krāpšanu. Tad, jājautā, vai maz ziniet šī vārda nozīmi? Tikai mūsu pašu spēkos, ir izlemt, par piedāvātās preces nepieciešamību mājsaimniecībā. Kāds pilsonis bija nikns par matraci, kuru neņēma atpakaļ jo, jo, jo...kāds tur vēl! Aptiekā nopirktās zāles arī neņem atpakaļ. Maizi, kura tomēr negaršo, arī neņem atpakaļ. Par apavu ieliktņiem īsti nesapratu. Ja nav kāju sēnīte, tad nevajadzētu svīst ne pirms, ne pēc zolīšu lietošanas. Cik esmu bijusi uz prezentācijām, nekādu psiholoģisku teroru pret sevi neesmu izjutusi. Neviens arī nav interesējies par maniem ienākumiem vai konkrēto dzīvesvietu. Par precēm runājot. Pēdējais pirkums bija spilvens ar magnētiskajām joslām, jo man bija galvassāpes no rītiem 5x nedēļā. Rezultātus jutu jau pēc 2 mēnešiem. Kompleksā ar,, casada,, masažieri (2x nedēļā 15.min.) rezultāti izcili. Mēs visi ceram, ka atradīsies kāda burvju nūjiņa, kura vienā mirklī aizmēzīs visas mūsu veselības problēmas. Visam jānotiek kompleksā.
Nobeigumam. Ja esam, pārliecināti par savu taisnību, kāpēc jāslēpjas (jākomentē) zem ,,nikiem,,? Tie ir konkurenti, skauģi vai vienkārši, kašķīgi cilvēki?
Veiksmi visiem.
Ar cieņu, Rudīte Viļumsone.