www.sudzibas.lv Mercato Ļoti slikts serviss

Mercato - Ļoti slikts serviss

20,07,2020 Šajā internetveikalā pasūtīju preci, bet līdz šai dienai 11.08.2020 neesmu to saņēmusi. Vairākkārtīgi zvanot uz veikala norādīto telefonu, man apgalvoja, ka prece ir izsūtīta. Kad sāku piedraudēt ar tiesu darbiem, tad uzpūtīgais tipiņš kas atbild uz telefona zvaniem, teica, ka man ir jāraksta iesniegums un tikai 14 dienu laikā es atgūšu savu naudu. Uzskatu, ka šis uzņēmums ir krāpnieki, jo rēķins bija jāapmaksā ar starptautisko maksājumu. Jautājums kāpēc? Laikam viņi vēlas apiet lr likumdošanu un nemaksāt nodokļus. Te būtu darbiņš Vid! Nekad un neko nepasūtiet šajā intrnetveikalā mercato.lv. Krāpnieki vārda tiešajā nozīmē.

Z

T Taisnīgums99 10.08.2020

Kapec krapnieki? Kur bija solits, ka taa prece bus jums pec stundas vai nedeljas? Tas ir pilnigi normali dazhas nedeljas gaidit preci pec pasutijuma! Tas nav rimi!

D Diana Nik. 24.08.2020

Vai situācija uz šo brīdi ir vēl aktuāla? Padodat lūdzu ziņu. Es arī esmu cietusi no šī veikala. Būs reālāka iespēja, ka VP uzsāks kriminālprocesu par krāpšanu, ja būs iesniegti vairāki iesniegumi vienlaicīgi.

T Taisnīgums99 25.08.2020

Cietusi jus drizak esat no kaa pilnigi cita nevis veikala!

T Tjuxa 23.09.2020

Diana Nik, iesaku Jums vērsties ar iesniegumu Valsts policijā. Savu iesniegumu par neatgrieztiem līdzekļiem un krāpniecību saistībā ar Mercato.lv internetveikalu jau iesniedzu.

D Diana Nik. 23.09.2020

Cik sen Jūs iesniedzāt iesniegumu VP? Vai tika uzsākts arī kriminālprocess un tikāt atzits ar cietušo vai tikai iesniegums pieņemts? Vai ir kāds rezultāts? Ja ir tikai iesniegums, tad visdrīzāk saņemsiet atteikumu.

D Diana Nik. 16.10.2020

Labdien! Jūlijā veicu pasūtījumu, un arī ne preces,ne naudas. Tagad oktobrī vērsos ar iesniegumu Valsts policijā, un ir uzsākts kriminālprocess. Iesaku visiem cietušajiem vērsties ar iesniegumiem Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Brasas iecirknī (jo tieši ši iecirkņa apkalpojamā teritorijā atrodas SIA Nivetap) vai jebkurā citā tuvākajā iecirknī ar lūgumu uzsākt kriminālporcesu, atzīt par cietušo, un norādot materiālā zaudējuma apmēru.