Mēness Aptieka - Хамство

Я пришла в аптеку за лекарством, фармацевт по имени Эдита сидела и читала книгу, на мою просьбу подойти и обслужить она отреагировала минут через 5 и нахамила, мол у нее есть дела и поважнее. У меня сложилось впечатление что этот человек вообще не хочет работать, все делает медлительно, не знает где и что находится в аптеке, искала лекарство долго, когда нашла с презренным видом пробила его и отдала мне. Я больше в эту аптеку не пойду. Тратить свою время, выслушивать какие то комментарии- зачем мне это надо.

E

MacBeton 03.02.2010

Iemācies latviski, tupā okupantu urla!

C Credo 05.02.2010

Pēc šīs nesakarīgas atbildes kārtejo reizi palika kauns par savu tautu.

A A. 18.02.2010

:-[

M Milda 14.06.2011

Man vispār gadījās tā, ka es iegāju mēness aptiekā Purvciemā Ilūkstes ielā un tīrīja apkopēja grīdu, neviena nebija, bet tas bija dienas vidū.Kad es sāku skatīties kur tad farm.viņas nebija, tad tā pati apkopēja rievu val.klusu pateca ko tipa lūru . Vispār pilnīgs sviest ar darbinieķiem.Tāpat es bieži iepirkos Centrāl tirgū mēness aptiekā pirms gaļas pāv., bet jau labu laiku atpakaļ pazuda normāli darbinieķi un viņu vietā ielika vecas penčas ar kurām pat negribās runāt un tik lēni strādā, ka pilnīgs ārprāts.Kāpēc neielikt normālus smaidošus, laipnus cilvēkus.