www.sudzibas.lv Melnais kaķis personāla attieksme

Melnais Kakis - personāla attieksme

Melnā Kaķa personāla attieksme ir drausmīga. No rīta iegājām Melnajā Kaķī, kas atrodas Raiņa Bulvārī, lai pabrokastotu. Pat nebijām vēl ienākušas, kad bārmenis, histēriski vicinot rokas, mūs dzina ārā! Izrādās mēs esot " nepilngadīgas", uzrādījām dokumentus, izrādās, ka 20 gadi, tomēr ir pienācīgs vecums, lai šajā " jaukajā" iestādē tiktu iekšā! Tomēr apkalpot mūs neapkalpoja, jo bārmenis to neuzskatīja par nepieciešamu! Palūdzām glāzi ūdens, to mums nepārdeva! Apsargs bija izpalīdzīgs un parādīja, kur atrodas menedžeris. Labi, aizgājām līdz menedžerim, izklāstījām savu jautājumu, bet... NEKĀDA JĒGA, menedžeris uz mums pat nepaskatījās, bet turpināja cieši lūkoties savā datora ekrānā! Palūdzām vai mums nevarētu pārdot ūdeni, bet menedžeris atbildēja, ka ūdens šajā iestādē neesot..(hmm, domāju, ka šādam dzeramajam ir jābūt katrā iestādē), labi, tad palūdzām, lai pārdod sulu, bet par brīnumu, arī tāda reta dzēriena šajā iestādē nav! Ļoti negatīva attieksme bija no Menedžera Agra, bārmeņiem! Paldies vismaz apsargam par cilvēcīgo attieksmi!