"Melnais Kaķis"

Nogurušas, pēc nakts maiņas, mēs ar draudzenēm devāmies kaut ko uzkost. Nolēmām ieiet "Melnais Kaķis" pretī operai! Mūsu vaina jau bija ka 4o min sēdējām ar edienkartēm,tās pārspriežot un domājot,ko lai pasūta...beigās izdomājām,ka sāksim ar tējām tad padomāsim tālāk. Pasaucām viesmīli,pasūtījām 2 piparmētru un vien augļu tēju ar grenadīnu. 1) Viesmīle pienāca pie bārmeņa un varēja pamanīt,ka tie mūs apspriež! 2) pie bārmeņa pienāca citi klienti un viņš sāka apkalpot tos,bget par mūsu tējām,tā kā piemirsa! (pati strādāju par bārmeni un zinu ka tādu tēju pagatavošana lēnā garā aizņem 7 min) pagāja jqau 15min...20min...! Draudzene piedāvāja doties prom! Es noteicu,ka uzgaidīsim vel! Pagāja vēl 5 min un nolēmām doties prom! Piegājām pie bārmeņa un pateicām : paldies par tējām! un devāmies prom! Momentāli mums pakaļ devās apsargi,kuri noteica samaksāt par tējām,mēs izskaidrojām situāciju,ka tējas pat redzējušas neesam,bet apsardzei bija vienalga,viņi noteica atgriezties un samaksāt par tējām! Pēc ilgiem strīdiem,mēs nolēmām samaksāt par to ko dzērušas neesam,lai tak tam bārmenim kauns paliek! Uz bāra letes bija tējas! Bet 2 ar augliem un grenadīnu (kuras maksā vairāk) un viena ar piparmētrām! Par to protams sanāca kārtējais strīds! Ok,mēs samaksājām! Bārmenis piedāvāja tās izdzert,bet protams visa vēlēšanās dzert tās pārgāja! un ejot prom! Bārmēņa atvadīšanāas bija sekojošiem vārdiem; Ceru ka mēs vairs nekad neredzēsimies! Kas tā par vietu,spriediet paši!!!!

H hahaha 08.04.2007

1.Sieviete-barmens-hahahahah 2.Baraa panemt teeeejas-hahahahP.S. Kur smadzenes? Murgs

J Janis 20.05.2007

Hmm, neiešu uz turieni, ja jau tā!

D Daciite 31.05.2007

ak dievs kas par cilveekiem tur... :(

A anna 02.06.2008

40min. izveeleeties teejas !? Normaala kolektiiva attieksme.. saaukumaa izveelaties ko pasuutitt un tad varat chalot.. iespeejams, ka viniem skita, ja jau vareejaat 40min izveeleeties teejas, tad vareesiet arii 20min taas gaidiit.

J JēkabsPīpiņš 02.06.2008

Izklausās ka Melnais Kaķis ir nosprādzis...fui:(