www.sudzibas.lv Mella.lv Krāpšana, slikts serviss

Mella.lv - Krāpšana, slikts serviss

19. Augusta 11: 30 iegādājos mella avotu ielā mellas matus, maz tas, ka pārdevēja vispār man ne palīdzēja minūtes 40 skraidīju, ka muļķe meiģinādama saprast, ko, lai pērk. Galu galā pārdevēja man pateica, ka mellas mati nēsot sliktāki, ka tie arī esot labi.. Noticēju un nopirku samaksājot 144 e pat ne nojausdama, par to, kas sekos tālāk.. Pēc 3 dienām izmazgāju un sākas panika lentes bija mīkstas līmjainas mati, kā sari, kurus bija grūti izžāvēt visi vēlās kamolā... Aizgāju uz citu salonu, kur sertificēti speciālisti bija šokā, un tā mani nolika fakta priekšā, ka tie nav labas kvalitātes mati, bet gan sintētika un tā ja 19 augustā pieliku uz kāzām dabūju 30 augustā maksāt par noņemšanu un jaunu matu pielikšanu liels paldies speciālistiem, kas palīdzēja tik ātri, atrada priekš manis laiku un palīdzēja citur iegādāties labas kvalitātes matus par pietam labu cenu...2 reizes gāju uz mellu izcīnīt viss maz kādu taisnību, gāju gan 30augusta gan 3. Septembrī, kad beidzot uz vietas bija pati īpašniece, kura jau bija sagatavota cik sapratu no dialoga es ne būt nēsmu pirmā, kas ir gājusi sūdzēties... Uz reiz no citas ne redzamas vietas tika izvilkta plāksnīte ar uzrakstu, ka par mellas matiem ne dod ne kādu garantiju, kas nu ne stāvēja redzamā vietā pie mellas matiem uz reiz meiģināja mani apvārdot paši stāsta, ka matus mellas krāsot ne var un sāka stāstīt citu fantāziju stāstu, ka tie itkā esot no melniem matiem izbalināti tāpēc esot tāda stāvokli.. Un pateica ka naudu neatgriezīs.. Cik saprotu viņu rūpīgais plāns apmuļķot cilvēkus un iesmērēt sintētiskos matus ir jau labu laiku.. Pašai īpašniecei ne bija ne, kādas vainas sajūtas viņai bija absolūti vienalga, ka man ir pārdoti mēsli un sapratām, ka turpinās muļķot cilvēkus tālāk... Tāpēc mīļās meitenes sargājam savus maciņus un savus matus... Ir labi saloni, labi meistari, un labas kvalitātes mati arī citur.

M Martella 04.09.2019

Silavana ir ļoti labs salons ar labiem meistariem un labas kvalitātes matiem cenas arī labas.

really? 05.09.2019

ja nav savu matu,tad nav! sii mode man liekas bija gadus 10 atpakalj,karinaat maksligos?