mella pieaudzētie mati - nekvalitatīva prece

Sveicināti!
Vēlējos painformēt meitenes kuras vēlas iegādāties matus no firmas mella.lv
Iegādājos Malaizijas matus 2x- un abas reizes diemžēl maksātais neattaisnojās kvalitātē.
iegādājoties matus par 60-, Ls.
Matus iegādājos Guna Nu traki, traki slavināja savu matus ka līdz 3 profilaksēm utt. protams iegādājos arī viņas produktus ko piedāvā viņas salona/veikals, bet nostaigājos 1, 5 mēnesi apkārtējie cilvēki man teica ka mati esot drausmīgi, un ka man labāk iegādāties jaunus, pa cik veikaliņā Klērs mati nebija tādi kādus es velējos, domādama ka nevar būt tik traki, devos atkārtoti pie Gunas Ezes.
Un arī šiem matiem bija tāds pats stāsts.
Mēģināju meitenes brīdināt draugiem.lv portālā, sadaļā Domubiedri MATU PIEAUDZĒŠANA.
Kā jau zināms pats administrators ir Guna Eze, un visi mani veltie pūliņi tika dzēsti + vēl piedevām mani bloķēja un izdzēsa no šīs domu biedru Grupas.
Nesaprotu kāpēc ir tāda attieksme?
Par sevis pārdoto mantu ir jāatbild, nevis jāslēpjas.
Plus ir vēl tāda lieta ka pērkot matus Guna čeku nelabprāt dod. (Šeit būtu jāiegriežas VID)
Skatījos ka domu biedru grupā visi negatīvi komentāri ir dzēsti? laikam jau ir ko slēpt.

Lūgums mīļas dāmas neuzķerieties, jo Dabīgie mati nemaksā tik lēti kā Guna reklamē.
Gan jau ka no kāda e-bay pasūta. (Jo savādāku izskaidrojumu nav)
Rīgā ir citi augstākas kvalitātes veikali, Klērs, un Stellina.

MEITENES JA UN KA EJAT PIE VINJAS PRASIET VIŅAI IEPIRKŠANAS AKTU, VAI KĀDAS PAVADZĪMES LAI JUS 100% PĀRLIECINĀTOS PAR MATU KVALITĀTI.
Vēlot jauku Dienu, Diāna.

D

N Nesudzies;) 14.10.2011

Paldies par Tavu patiešām izsmeļošo viedokli.

Vau !

Skatos, ka Tu esi visgudrākā pasaulē.

Izcili.

Vienmēr apbrīnoju gudrus cilvēkus.

Tā starp citu !

Pat internetā attiecībā uz šiem matiem mmallaiizija ir uzrakst!

UZMANĪBU ! Šie ir vidējas klases mati, garantija netiek dota, jo ir iespējams preces defekts- 5 %. Notiek krājumu izpārdošana.

Tapēc ir arī tik zema cena.

Cik viss izrādās vienkārši.

L Linda 15.10.2011

Sasmejos par pirma komentara ievadu:D
cik noprotu to raksta pats salons.
pec tadiem uzbraucieniem pat man kaa neklientei tur iegriezties negribetos.

V v 16.10.2011

Vau !

Cik forši, ka reklāmas kampaņa turpinās.

Paldies Tev, kas joprojām esi naida pilna un ir spējīga redzēt savās fantāzijās visu pasauli melnās krāsās.

Cienītā, es tev burtiski redzu cauri.

Varu pateikt, ka tevī ir patiešām daudz ļaunuma attiecībā pret apkārtējo pasauli.

Un tā ir tikai tava izvēle, kā tu sadzīvo ar apkārtējiem.

Novēlu Tev dzīvē visu to labāko.

G gabriela26 08.12.2013

Labdien! Sākšu jau ar to, ka par tādiem komentāriem Mellas salonam būtu jākautrējas un jāmaina attieksme nevis aprautām frāzēm jāprezentē savs kultūras līmenis.Bet ne par to ...
Es biju regulāra Mellas kliente 2 gadus, mīnusu ir vairāk kā plusu, lai turpinātu apmeklēt salonu-
1)Nevienu reizi(ne profilakses, ne pirmās pieaudzēšanas) administrators neuzskatīja par vajadzīgu "izsist" čeku.Brīnos par tādu nekaunīgu uzdrīkstēšanos.Mūsdienās laikam čeks ir JĀPRASA :)
2)Katru reizi savādāka samaksa. Sākumā man pateica profilakse 55 Ls, jo 40 šķipsnas, labi turpmāk arī maksāju tā. Beidzamo reizi, kad mājās biju pārskaitījusi šķipsnu skaitu, saku, ka ir 25 gb., samaksāju 30 Ls. Sanāk, ka līdz šim viņi mani kā patstāvīgo klienti āpzināti "čakarēja". Slikta stratēģija!!
3)Klientu klātbūtnē diskutēja par to, ka viņu dārgākie mati (Ģood Hair- man tādus pieaudzēja pirmajā reizē) nav nemaz tik labi, pēc sarunas sapratu, ka tikpat apmierināta būtu ar lētākiem pēc cenas. Nu kā klātbūtnē to pārspriež? Mārketings pieklibo...
4)Beidzamājā profilakses reizē, ķad gribēju piepirkt klāt dažas garākas šķipsnas samaksāju 150 Ls- acīmredzot nevar zināt vai meistare profilakses reizi neuzskatīs par jūsu pirmo tikšanās reizi.
Ja ir izvēle, tad šī nav lābākā! Ieguvums ir tikai viens- apziņa, ka Tevi uzskata par stulbeni! Īstenībā man vienmēr bija neērti jautāt kāpēc tā, bet nu cik tad var. Laikam neērti bija vien man!