www.sudzibas.lv Meistars Gela nadziņi

Meistars - Gela nadziņi

Mīļās meitenes vēlos jus bridinat neejat taisit nadzinus pie gunitas krastinas, vnja dzivo imanta, vinjai ir 25 gadi ja nemaldos dzivo slokas iela 72, tur ir tada zala seta un dzivoklis ir otraja stava, vinjai ir melni mati un divi sunishi majas...
vinas uzliktie nagi nolidoja jau pec 5 dienam! sakuma bija redzemas kabatas un ...noluza, darbs ari nebija padarits rupigi, bet taka vinja visulaiku bija uzputusies un ljoti dusiga, es neko neaizradiju. ja man butu noluzis viens nags, labi es nerakstitu sho sudzibu bet man noluza 5 nagi pec 5 dienam! nuu neko, aizgaju uz salonu un man uzlika pa jaunu visus nadzinus, nostaigaju 5 nedels ar tiem !
es jus bridinaju meitenes, es neesmu tada kas parasti speciali ieriebj, bet škrobe bija liela, vel uzzinaju ari ka neesmu vienigais upuris!

ieladeju ari vinjas bildi!

Atbilde no administrācijas Sudzibas.lv anna 30.09.2018

Meistārs vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

D DORA 26.10.2009

Man tomēr lielāka pārliecība par Annas teikto - paldies Annai par informāciju! Šeit tiešām vairāk izskatās pēc kārtējās "kaktu meistares" un 25 gadīgas sievietes, kura vēl joprojām nevar atrast savu vietu dzīvē - viena mēneša kursi, esmu manikīre un varu uzsākt biznesu mājas apstākļos, cik vienkārši! Žēl, ka šī meitene neapzinās, ka šodien cilvēki ļoti pievērš uzmanību cik un par ko maksā, un gatavi maksāt par kvalitāti. Tādēļ, mauprāt, ļoti labi, ka cilvēki par šādiem gadījumiem uzraksta, izskaužot no tirgus "kaktu meistarus", kas dod iespēju izvairīties no šādiem gadījumiem. Taču uzskatu, ka arī pašu meiteni nevar par to nosodīt, jo katrs šajos apstākļos mēģina izdzīvot, kā māk, vēl taču abi suņi jāpabaro. Tikai lūgums, Gunitai, šādā veidā nekrāpt cilvēkus un darīt to, ko māki un kas tiešām padodas!

E ess 26.10.2009

tie gēla nagi taču ir drausmīgi bezgaumīgi. kā gan tādus sūdus vispār var likt uz nagiem?? tā dara tikai krievenes...fujj

A Anda 26.10.2009

Jā un latvietes, kurām ir sašķēlušies, plāni un neglītas formas nagi, staigā un ar to lepojas.

E ess 26.10.2009

es jau nesaku ka vajag buut nekoptiem nagiem, bet tad jau uzreiz nav jaaliek virsuu tie nedabiskie un briesmiigie geela nagi.. brrrr

G gēls 26.10.2009

t;as krievenes tos nagus līmē tāpēc lai tos netīrumus nevar redzēt. par slinku, lai sakoptu viņus. un latvietes skrien lidzi tam aitam

I incis 26.10.2009

kas jums pret krievu meitenēm un gēla nagiem? kādi nagi atkarīgi no cilvēka nevis no tautības un pie tam ja labs meistars uztaisa gēla nagus tad tie ļoti skaisti izskatās un labi turas .

B Bbb 26.10.2009

kreivu meitenes parsvara ir m***s. un gela nagi ir pretīguma kalngals. nu k;a var patikt kkādi mākslīgi plastmasas gabali uz nagiem????? nu cik stulbam ir jabut lai domatu ka tas ir kruti

A alll 26.10.2009

a cik stulbam ir jābūt, lai domātu ka krievu meitenes ir m****s?starpcitu lielākoties latviešu meitenēm ir sastopami pieaudzēti nagi, balināti mati u.tt.

B Bbb 27.10.2009

atbilde pavisam vienkārša-jo viņas pēc tādām izskatās . latvietes jau skrien līdzi tām krievenēm, tāpēc daudz no tām neatpaliek.

D DORA 28.10.2009

Piekrītu, ka tas atkarīgs no katras sievietes uzskatiem nevis tautības. Varbūt, ja samērīgi plastmasas nagi izskatās solīdi (atkarībā no kvalitātes - gan materiālu, gan meistara darba), tad pašas nadziņi pēc plastmasu noņemšanas gan ne - cik nu no tiem vēl atlicis! Krāsu gaume gan krievu meitenēm ļoti interesanta :D

A albis 31.10.2009

ko jūs te ņematies, vispār nahren tādai sūda būšanai tērēt naudu, man vienalga kādu meiču drāzt, un vai viņai ir tie gēla nagi vai nav, galvenais lai nesavaino manu drugānu.

A albis 02.11.2009

ljoti pareizs izskaidrojums, man taadi geela nadzinji noderētu mazgajot sabiedriskaas tualetes un nesot miskasti

E es 12.11.2009

katrā gadījumā neviena no mums, sievietēm, negribētu kādā salonā atdurties pret šo meistari (Gunitu) - nav runa par gēla nagiem vai manikīru, bet gan par saņemto pakalpojumu, par kuru maksājam naudu!!!

I ina 01.01.2010

Stulbums ! Izskatās gan, ka speciāli gribi ieriebt, ja pat ievieto meitenes bildi.
Riebjas šitie neapmierinātie, ļerkstošie, čīksīgie cilvēki. Ak tu nabadzīte, taaada problēma :(
Tik vien dzīvē būtu problēmas kā vienreiz slikti pieaudzēja nagus.
Nākošoreiz ej pie citas un liec tai meitenei mieru !
Vis nāk atpakaļ gan arī reiz i-netā ieradzīsi savu bildi līdzīgā kontekstā.

L līga 04.01.2010

pilnībā piekrītu Inai - viss agrāk vai vēlāk nāks atpakaļ!!! Gan ar gēla nagiem neapmierinātajai klientei, kas tik nejauki izrīkojusies attiecībā pret meiteni, kas veikusi gēla nagu pieaudzēšanu, gan arī meitenei, veicot nekvalitatīvi savu darbiņu!