www.sudzibas.lv Mego slikts servis

Mego - slikts servis

vairs nekad neiepieksos Juglas Mego vel tik drausmigu apkalposanu sava dziive nebiju saskarusies. Pieejot pie kases naacas gaidiit kadas 5minutes kasieri kura pec laika "atpeldeeja" uz kasi ar kafijas kruzi. Ar neapmierinatu sejas izsteiksmi, ka vinai izjaucu kafijas dzersanu. Ar to vel nekas nebeidzas skanejot preci kaase nevareja nolasit preci , vina saka labaties necenzetiem krievaloda. Un vina attaisnojas ka ta ir vinas pirma darba diena. Kad mam pieriebas klausities tajas rupjibas un biju galigi nokaitinata pateicu ka man tas preces nav vajadzigas vinna palika tik neapmierinata ka jau ieprieks teicu del izjauktas kafijaas dzersanas. Saka parmest to ko es vispar tad trauceju vinnai darbu.

Dubultmaita!!! Vispirms atrauj pārdevēju no kafijas dzeršanas un pēc tam paziņo, ka viņai tās preces nav vajadzīgas un par to vēl uzraksta sūdzību! Iesaku visiem veikaliem uzmanīties no šīs personas, kura dodas uz veikalu vienīgi lai traucētu pārdevējām, nevis lai iepirktos, kā to dara normāli cilvēki!

M Marija. k. 22.09.2016

Vinai darba laika jaatrodas darba vieta,nevis kafiju jadzer.

M Marija. k. 22.09.2016

Kops kura laikakasierem atlauts dzert kafiju pie KASES? Pareizi izdariji.Vajadzeja vel vecako pasaukt. Un kuru dienu strada,ja atnaci stradat strada,nevis uzvedies ka palaistuve no ielas.Tas ir darbs kur tev jaapkalpo cilvekus un jabut pieklajigam,nevis ta ka tu uzvedies pagajusa darba.