www.sudzibas.lv Mego Sanitāro notekumu pārkapšana, slikts serviss

Mego - Sanitāro notekumu pārkapšana, slikts serviss

Katru veikala apmēklējuma reizi redzu, ka vitrīnas darbinieces strāda'bez cimdiem un cepuriem. Ņem produkciju (vistas gaļas ruLetes un t. T.) ar kailām rokām! Ņemot kasti ar salātiem (arī bez cimdiem) pirksti gandrīz pieskārās salātiem. Ir jautājums-vai ''mego'' ir savs likumsa normām, kurš atšķiras no valsts likuma? Pārdevējas parastīja dokumentus, kuros teikts, ka viņas ievēros normas! Rakstīju veikala vadībai, bet bezjēdzīgs. Vai pircēju Veselība tur vairs neko nenozīmē?

11.03.2020

Joe Rogans👽 11.03.2020

BEIDZ RAKSTĪT AR LIELAJIEM BURTIEM

"IR JAUTĀJUMS-VAI ''MEGO'' IR SAVS LIKUMSA NORMĀM, KURŠ ATŠĶIRAS NO VALSTS LIKUMA?" - Ir slimi cilvēki, bet ir arī smagi slimi cilvēki, kas izgudro jaunus likumus. Ивашина Илона lasies atpakaļ palātā un nebārsti šeit savus tarakānus. NAV TĀDA LIKUMA, kas paredz valkāt cimdus! Toties ir likums, kas paredz valkāt uzpurņus.