www.sudzibas.lv Mego Prece neatbilst sastāvam - viskija vietā nezināmas izcelsmes bezalkoholisks šķidrums

Mego - Prece neatbilst sastāvam - viskija vietā nezināmas izcelsmes bezalkoholisks šķidrums

Veikalā "Mego" tika iegādāts 1 litrs alkoholiskais dzēriens "Jack Daniels", kurā vēlāk tika konstatēts nezināmas izcelsmes bezalkoholisks šķidrums.
Pudele bija aprīkota ar drošības sensoru, kuru parasti noņem pie kases iegādes laikā.
Griežoties atpakaļ uz veikalu pie vadītājas, lai atrisinātu šo situāciju, pret mani izturējās ļoti nepatīkami un neieinteresēti atrisināt šo situāciju tikai tāpēc, ka man nebija čeka no pirkuma.
Uzstāju uz to, lai paskatās videokameras un kā arī ir jābūt kases čekiem un bankas pārskaitījuma apliecinājumam, uz ko pretī saņēmu atbildi "mani tas neinteresē un neko netaisos skatīties - nav mana problēma"
kurš gan varēja iedomāties, ka tik dārgs alkohols varētu tikt aizvietots ar citu šķidrumu un ka čeks jebkad varētu noderēt, jo vēl nekad 20 gadu garumā nav nācies nopirkt "tēju" viskija vietā.

Atbilde no Mego Support Pārstāvja atbilde 22.05.2020

Labdien, ļoti žēl dzirdēt kā jums bija tāda situācija. Lūdzu ar sūdzībām rakstīt [email protected] lai mēs varētu nodot to oficiāli alkohola nodaļas pārstāvim.