www.sudzibas.lv Mego Akcijas cenu zīmes

Mego - Akcijas cenu zīmes

Baložu mego regulāri ir akcijas cenu zīmes. Ātrumā neizlasīju akcijas datumus, paņēmu preci, pie kases izrādās, ka nekādas akcijas nav! Vairs nav! Un tā regulāri maldina klientus. Uzņēmumam ienākumi, jo liela daļa klientu vien norausta plecus un atpakaļ preci neatdod, īpaši, ja jāsteidzas. Uz jebkuru jautājumu kasieres atbild: tā nav mana atbildība.

05.03.2020

Z

M Mego izmeklētājs 05.03.2020

Nu bomzīgs butu pārpīlēti ,bet jā cenuzimes nemīl mainīt tieši šis tikls man iemācija lasīt akciju terminus un preču kodus

⛔️ 05.03.2020

Nu kamēr visi nesāks masveidīgi atstāt tās preces pie kases, lai tiem pašiem pārdevējiem būtu jāstaipa tās preces atpakaļ, nekas nemainīsies.

A Arita Gibeiko 13.08.2020

Jā mego veikalos ir nepareizi norādītas cenas man pašai ar tā ir gadījies ar vairākām precēm ka aiznes pie kases un ir cita cena,tik tiešām šajos tīklos ir jālasa pircējam pēc svītrkoda kauns kauns.,kasieres nemitīgi skraida meklēdamas pareizos kodus.alūksnes mego man vienreiz pie kases ateicās ņemt atpakaļ pienu kurš bija par citu cenu nekā bija plauktā kasiere teica ka tu jau viņu man pati atstiepi un plkst ir 21.45 man drīz jānoslēdz kase un tu maksāji ar karti nevaru tev atgriest naudu.