Megasun/ Skaistuma studija - Slikts serviss

10. Aprīlī plkst.17: 30 ieradāmies uz solāriju pēc pieraksta, kuru bijām veikušas nedēļu iepriekš uz plkst.17: 40. Solārija studijas durvis bija slēgtas. Ejam ilgu laiku uz šo solāriju studiju, ir iegādāti abonamenti un mūsu telefona numuri zināmi. Pieejot pie ieejas, mūs sagaidīja slēgtas durvis ar uzrakstu, kas pievienots sūdzības pielikumā. Tieši šāda pati situācija bija pagājušajā nedēļā. Vai tiešām nav iespējams telefoniski pabrīdināt iepriekš par radušos situāciju? Iegādātajiem abonamentiem ir termiņš un darbinieku nolaidības dēļ tiks zaudēta nauda, jo abonamentu nebūs iespējams pilnībā izmantot tā termiņā. Un šāda situācija divas nedēļas pēc kārtas ir vairāk kā nepieņemama! Fui fui fui!

Kolta 10.04.2018

Ļoti liela traģēdija!

veesaa007 10.04.2018

Tik ļoti pārceptas smadzenes solārijā, ka jāsaka abonaments?!