www.sudzibas.lv Medmāsa Edīte VSAC "Ropaži" Draudēšana un naida kurināšana

Medmāsa Edīte VSAC "Ropaži" - Draudēšana un naida kurināšana

Sveiki! Vēršos pie jums ar sūdzību par medmāsas Edītes attieksmi pret mani.
Kas tā par diskrimināciju, kad cilvēku ar varu katru dienu liek dzert narkotikas (zāles) , kuru neviens negrib? Un tā katru dienu, un tikai - zāles, zāles, zāles. Cik var dzert, man jau ir apnicis!
Un beigās draud ar izlikšanu no pusceļa mājas uz korpusu, uzrakstot visai nelikumīgu ziņojumu.
Es nepadošos! Es ignorēšu zāļu dzeršanu un nepildīšu anketas, viss, Edīte, tu man neko nevari piespiest, kurp es došos, ja tu man piespiedīsi, es tevi atlaidīšu no darba!

B Bez vārda vārds 02.12.2021

Ja gribas lai sociālie uztur ,tad jādzer zāles, jo acīmredzot neesi vesels.

K Kaspars Bariss 03.12.2021

Es nedzeršu nekādas zāles!

D davanina 03.12.2021

medmāsa tikai izpilda rīkojumus.Varbut var radinieki iesaistīties ārtēšanas lietās.Man arī ir pieredze, ka aprūpes namos stipri par daudz lieto medik, nepārzina jaunāko.Mērķis ir gulošs cilvēks? kura vajadzibas tad kļūst stipri mazākas.Bet vrb ari Jums tomēr viss ir pareizi

Kasparam Barisam vajag dzert zāles jo viņš savās dusmās vienai soc darbniecei aizcirta roku iekšā, viņai bija lausta roka. tas nav vienīgais ko kaspars baris ir izdarījis tad kad viņš psiho tad viņš tik dziļi kož cilvēkiem kad ir jābrauc uz slimnīcu un jāšuj ciet caurumu

K Kaspars Bariss 24.04.2023

Pievadi savas žaunas, Ērik!

K Kaspars Bariss 24.04.2023

Un nesauc mani vokatīva locījumā!
1s - uzrunas vārds,
2s - nominatīvā.

ej ārstēties slimais kropli atceries kā tevi piekāva SIVA Skolā

K Kaspars Bariss 25.04.2023

Pats ej!

Vai Tu saproti Tev nav nākotne nedabūsi darbu ar tik slimu galvu pat sev meiteni nedabūsi

K Kaspars Bariss 25.04.2023

Pašol von otsjuda!

уйди сам, больной дауни, маленький с сутенером, у которого нет будущего

K Kaspars Bariss 26.04.2023

Manās acīs tu esi miris, kropli!

Tu jau esi kroplis kas dzīvo grupu mājā!

Tu jau jā, es gan ne

Es tevi nogalināšu!

K Kaspars Bariss 26.04.2023

Būs laikam jājiet pie policijas kad draudi mani nogalināt

K Kaspars Bariss 27.04.2023

Tieši tev arī draud policija!

K Kaspars Bariss 27.04.2023

Pirmkārt, tu rakstīt nemāki perfekti;
Otrkārt, tu necieni mani tādu, kāds es esmu un;
Treškārt, par spīti taviem komentāriem, es tevi nobloķēja draugiem.lv un nekad, jā, tu nepārklausījies, nekad tevi neatbildēšu!

Slimais aizver muti

K Kaspars Bariss 28.04.2023

Pats aizver!

K Kaspars Bariss 28.04.2023

Es par tevi pasūdzējos!

RAMONA👀 27.04.2023

Interesanta lasāmviela. Aizskriešu pēc popkorna.

Es jau baigi sabijos 😂

Nāc un aizver es neēsmu nekādas durvis lai aizvērtos

K Kaspars Bariss 29.04.2023

Nē, tu pats!
Es par tevi pasūdzējos.
Padodies, vai gribi vēl 1 sūdzību?

Kam Tu sūdzējies Tu saproti jeti man tas nepiš

K Kaspars Bariss 30.04.2023

Man uz tevīm nospļauties!
Un es neesmu jetijs! Es tevi noslepkavošuu.

G Gulbenietis 30.04.2023

Kaspariņ, mazais puisīt, var paākstīties, bet nāves draudus izteikt nevajag. Te ir ļoti daudz sūdzībnieku. Ja tev nav lapas, ka esi dunduks, vēl statju dabūsi.

K Kaspars Bariss 30.04.2023

TAD PASAKI UPURIM, LAI BEIDZ MANI TERORIZĒT!

Uz priekšu Tu pat pirkstu nevari pielikt man jeti

K Kaspars Bariss 30.04.2023

BEIDZ MANI SAUKT PAR JETIJU! MANI TĀ NESAUC, UPURI!
TU MIRSI, UN TAVU KONTU IZDZĒSĪS AR LAIKU, ES TEVI NOGALINĀŠU, UN TU GULĒSI KAPĀ KRIEVIJĀ. ES TEV PĀRKODĪŠU ASINSVADUS.

Gribu redzēt kā nogalināsi mani un izkodīsi asins vadus jeti maukuri. Jeti jeti jeti jeti jeti jeti jeti jeti jeti