www.sudzibas.lv Medmāsa Edīte VSAC "Ropaži" Draudēšana un naida kurināšana

Medmāsa Edīte VSAC "Ropaži" - Draudēšana un naida kurināšana

Sveiki! Vēršos pie jums ar sūdzību par medmāsas Edītes attieksmi pret mani.
Kas tā par diskrimināciju, kad cilvēku ar varu katru dienu liek dzert narkotikas (zāles) , kuru neviens negrib? Un tā katru dienu, un tikai - zāles, zāles, zāles. Cik var dzert, man jau ir apnicis!
Un beigās draud ar izlikšanu no pusceļa mājas uz korpusu, uzrakstot visai nelikumīgu ziņojumu.
Es nepadošos! Es ignorēšu zāļu dzeršanu un nepildīšu anketas, viss, Edīte, tu man neko nevari piespiest, kurp es došos, ja tu man piespiedīsi, es tevi atlaidīšu no darba!

Ja gribas lai sociālie uztur ,tad jādzer zāles, jo acīmredzot neesi vesels.

K Kaspars Bariss 03.12.2021

Es nedzeršu nekādas zāles!

D davanina 03.12.2021

medmāsa tikai izpilda rīkojumus.Varbut var radinieki iesaistīties ārtēšanas lietās.Man arī ir pieredze, ka aprūpes namos stipri par daudz lieto medik, nepārzina jaunāko.Mērķis ir gulošs cilvēks? kura vajadzibas tad kļūst stipri mazākas.Bet vrb ari Jums tomēr viss ir pareizi