www.sudzibas.lv Medicīnas Sabiedrība ARS Pacientu apkalpošana pa telefonu

Medicīnas sabiedrība ARS - Pacientu apkalpošana pa telefonu

Labdien! Vienmēr bijuši vislabākie iespaidi par Medicīnas centru ARS, taču šoreiz kaut kas sagājis greizi. 03. 04. 2018. Centos sazvanīt reģistratūru, tā kā ilgi nevarēju to izdarīt nolēmu pieteikt vizīti pie traumatologa elektroniski plkst. 13: 35, atbildi saņēmu nākošajā rītā, jo tā bija izsūtīta plkst. 19: 00. Nolēmu piezvanīt, lai precizētu laiku, taču operatore, kura man atbildēja ap plkst.14: 30 bija ļoti nelaipna, un man pateica, ka, ja es esmu sūtījusi elektroniski, nevarot mani pierakstīt. Elektroniski precizēju man vēlamo laiku un aizsūtīju ziņu 04. 04. 2018. Plkst.14: 52, taču atbildi, joprojām, vēl neesmu saņēmusi 05. 04.2018 plkst. 10: 00.
Cieņā
bernika grozova
on 03.04.2018 13: 35, ars web wrote:
> vizītes pieteikums no: Bernika Grozova
> epasta adrese: [slēpt]@inbox.lv
> telefona nr: 27088980
> vēlamais datums:
> ziņa:
> labdien! Vēlētos tuvākajā laikā pierakstīties uz konsultāciju pie traumatologa. Kreisās rokas spieķa kaula lūzums, operācija 08.02.2018.
> paldies!
> cieņā
> b. Grozova

labvakar!
Tuvākais pieraksts pie traumatologa ir pieejams 11.04. Skolas ielā 5,
maksa 40 eiro.
Vai vēlaties veikt tuvāko pierakstu? Ap cikiem?
Lai veiktu pierakstu, lūdzu, norādiet savu personas kodu.
Ar cieņu,
alise vīgante
sia “medicīnas sabiedrība “ars””
klientu apkalpošanas centrs
> pieteikums sūtīts aizpildot formu mājas lapā http://ars-med.lv/

labdien! Paldies par jūsu laipnību, vēlamais pieraksta laiks 11.04 no plkst. 09: 00 līdz 11: 00
personas kods 030350-11003
(un, ja nav grūti, nododiet pateicību "laipnajai operatorei", kura nevarēja man pateikt laiku vizītei!)
paldies!
Cieņā Bernika Grozova