Medicīnas sabiedrība ARS - Nelaipna apkalpošana

Veicot galvas izmeklējumu (17.09.) MR procedūrā ir saņemta nelaipna apkalpošana no procedūru veicošā personāla. Cilvēks ar Veselības problēmām, kas tāpat jau satraukts un taisa mr pirmo reizi, pie tam ar kontrastvielu, pajautājot elementāro jautājumu - kā tas notiek, kad būs šprice...? , pretī saņemta atbilde paaugstinātajos toņos un ar vārdiem... Tu te mani nemācīsi strādāt... Klusē... ! Šķiet, ka samaksājot par procedūru vairāk nekā 200 eur attieksmei vajadzētu būt labākai! Ceru, ka ars vadība darīs visu iespējamo, lai tik jaukā iestādē strādātu tikai tādi cilvēki, kas mīl savu darbu un ciena pacientus.

Ar Cieņu,
Aizvainotā pacienta aizstāve.

17.09.2020

O

V vudzele 17.01.2020
Drausmīgs serviss

Kāda jēga arsā pierakstīties pie ģinekoloģes, ja nākas viņu gaidīt 1h? Zūd pieraksta būtība.

S Sudzibas.lv Admin 26.09.2020

Paradeez 17.09.2020

tātad, uz jūsu jautājumu "kad būs šprice?", jūs saņēmāt atbildi "Tu te mani nemācīsi strādāt... klusē...!"? kaut kas te neiet kopā. vai nu jūs komenējāt, kā labāk, vai arī ārsts ir neadekvāts (kas ir maz ticams), kuru vienalga neatlaidīs, jo nebūs kas strāda un paliksiet vispār bez izmeklējumiem