www.sudzibas.lv Medicīnas Sabiedrība ARS Ģinekoloģe I. Vidnere/ārsta nolaidība

ARS Medicīnas Sabiedrība - Ģinekoloģe I. Vidnere/ārsta nolaidība

Iesaku visām sievietēm, kuras grib griezties pie ģinekoloģes Vidneres, esat ļoti uzmanīgas. NETICIET VIDNERES VĀRDIEM un analīzes pārbaudiet pašas.Dakteri Vidneri man ieteica, ka ļoti zinošu un saprotošo ģinekoloģi. Sāku iet pie viņas un viss bija labi līdz paliku stāvoklī. Pirmie mēneši pagaja bez saražģijumiem. Bija visas izmeklēšanas un analīzes katru mēnesi. Sākot ar 3 grūtniecības mēnesi nevajadzēja nodot analīzes gandrīz 2 mēnešus. Apmeklējuma laikā sūdzējos, ka man ir stipras slāpes. Ārstes atbilde:Ja gribās, tad jādzer, tas tikai nāks par labu. Jo ieriekšējas analīzes bija labas, izņemot nelielas izmaiņas cukura līmeni organismā. Bet tas nav nekas nopietns kam būtu jāpievērš uzmanība (pēc Vidneres domām) 5 grūtniecības mēnesī veicu analīzes, kuras uzrādīja ļoti paaugstinātu cukura līmeni. Vidnere atkal neuzskatīja par vajadzīgu to pateikt, pateica ka tikai nelielas izmaiņas analīzēs, nav nekas nopietns ( rezultāti tika sūtīti tikai viņai). Pārbaudīja ultrosonogrāfijā bērnu. Bērns attīstās labi, nav pamata par kaut ko uztraukties. Piedāvāja uztaisīt slodzes testu, lai saprastu vai organisms tiek galā ar cukuru. Un uz jautājumu varbūt veikt analīzes uzreiz, atbilde bija, tikai pirms nākama apmeklējuma, pēc mēneša.6 grūtniecības mēnesī sākās pēkšņas problēmas ar redzi, redze sāka migloties, aizgāju pie ģimenes ārsta, acu ārsta, neirologa, viss bija kārtībā. Zvanīju ģinekoloģei, prasīju vai var veikt analīzes, atkal atbilde, nē tikai pirms vizītes ( līdz vizītei bija vēl 3 nedēļas)Pēc nedēļas man sākās stipras sāpes vēderā un jau slimnīcā konstatēja, ka bērns ir nomiris. Veica makslīgi stimulētas dzemdības, ņēma analīzes, jo mans veselības stāvoklis uz to momentu bija ļoti smags. Analīzes parādīja, ka man grūtniecības laikā izveidojās 1. līmeņa cukura diabēts, kurš netika laikā kostatēts. Bērns bijis priekš sava laika diezgan liels. Ārsti slimnīcā izskaidroja, ka bērna organisms nespēja tikt galā ar augsto cukura līmeni asinīs un tāpēc bērniņš nomira. Bet man pašai tagad ir cukura diabēts. Ja cukura diabēts tiktu konstatēts drusku ātrāk, mazas būtu dzīvs.Pēc visa notikušā aizgāju uz vizīti pie Vidneres, prasīju kāpēc viņa nereaģēja uz lielām izmaiņām analīzēs, atbilde bija : Es nekad nebūtu iedomājusies, ka Jums var izveidoties cukura diabēts, tāpēc NEPIEVĒRSU UZMANĪBU ANALĪZĒM un VARBŪT MAN BIJA SLIKTA DIENA.Tāda atbilde nav ārsta cienīga, viņai bija slikta diena. Bet man IR MIRIS ļoti gaidītais bērniņš. Ja Vidnere pievērstu vairāk uzmanības analīzēm un veiktu pārbaudes un izmeklējumus rūpīgāk, tad neka tāds nenotiktu.Tā bija man smaga mācība, bet es ceru , nākamās māmiņas, būs uzmanīgas un neuzticēsies Vidnerei pilnība, ja ir kādas šaubas konsutējaties ar citiem specialistiem šajā jomā, jo savādāk varat pazaudēt savu bērniņu. Ja nu Vidnerei būs atkal slikta diena tiešu Jūsu vizītes laikā un tad vairs nebūs nozīmes analīzēm

I

M memmesmeitiņa 24.05.2013

Alexa, Jūs mani pārpratāt, es neaizstāvu, pretēji, mācību procesā paliek skaidrs, ka ir cilvēki, kas būs labi speciālisti, bet gana daudz tādu, par kuriem nav skaidrs, kāpēc to dara. Vai naudas dēļ? Man skaidrs, ka pie šiem cilvēkiem savus pacientus nesūtīšu un neieteikšu izvēlēties un, diemžēl, tāda pati ir mana pieredze kā pacientam, par laimi tam nebija tik dramatiskas sekas. Tomēr es arī nevaru aizmirst tos speciālistus, kas man ir ļoti, ļoti palīdzējuši un darbu izdarījuši pēc labākās sirdsapziņas.
Gribētos zināt kā šī situācija risināsies tālāk, vai tiešām par TĀDU kļūdu nebūs jāatbild?!

K klient28 06.06.2013

Vēl paris sliktu ģinekologu vārdi Rīgā- Dr.Briška un Dr.Rezņika-Martova

Насчёт Бришки соглашусь. Ходила на бесплатную проверку. Присылали письмо. Задала пару лишних вопросов, получился полноценный визит в 10 Лс. Ни чеков, ничего. Как-то так.

Знакомая была у этой Бришки, тоже по письму на бесплатную проверку. Тоже хотела содрать деньги, но та не дала денег.