ARS Medicīnas Sabiedrība

samaksaaju 13 ls par 2 minuushu neefektiivu viziiti pie dermatologa.. vinja pati man pat luudza, lai atpleshot kaaju pirkstus valjaa, blin uzvelc cimdus un dari to pati, tev par TO maksaa.. un pats labaakais, ka izrakstiitaas smeeres manai kaitei neliidz- 20 ls izmesti aaraa pa velti..

V Viktorija 02.02.2008

da eto voob6e ne cent, a polnij razvod. Ja toze tak popala. Privela rebjenka vivesti baradavku v dermatologu. Za 5 min vizita, gde d-r Vitola daze nedatronulasj do ruki, ja zaplatila 25 ls! Da i nepraveljnoe le4enie ona nam nazna4ila! Ja v 6oke! Govorjat i genikalogija tam takaja!

M Marina 23.03.2008

Analogi4no.Za 2 minuti prijema 12 ls.Kogda doktor usli6ala, 4to ja rabotaju parikmaherom, daze smotretj ni4ego ne zahotela, tipa diagnoz ponjaten, 4to vi e6e hotite.Ja zdala, 4to ona hotj 4to-to posovetujet, a mne v otvet menjaite professijuda.Vi6la ottuda v 6oke.

K Kripata 17.03.2009

ARS īpaša ārstniecības iestāde, ar īpašu attieksmi pret pacientiem.
Savā laikā biju pie vienas no terapeitēm- uzvārdu publiski nesaukšu.
Biju 3 grūtniecības mēnesī +saaukstējusies, jautāju kādas zāles varu lietot, kā arī vēlējos paņemt pāris dienas slimības lapu, jo jutos drausmīgi. Uz ko saņēmu atbildi-, kas būtu, ja tagad visas grūtnieces sāks nākt pēc slimības lapām, jums jau tikai iesnas vien ir, pat temperatūra nav. Un kroņa frāze skanēja šādi- kurš tad maksās nodokļus valstij!!! Pilnībā apstulbu, piecēlos un vienkārši aizgāju :>)

I ieva 17.03.2009

Man bija līdzīgi pie dermatologa, samaksāju 20 Ls par 5 min vizīti. Daktere tikai paraustīja plecus un teica, ka nezinot diagnozi. Nekādas analīzes nepiedāvāja. Nācās meklēt palīdzību citur.

A agnese 17.03.2009

Arī man ir bijušas problēmas ar ARS, neieteiktu šo iestādi, tur ir konkrēta naudas izspiešana!

E Endija 17.03.2009

Pacienti jau paši protams vislabāk zin, kādas analīzes tiem vajag:))))))

J jelena 29.10.2010

nja... līdzīgs stāsts... biju tur pie LORa - 2-3 min vizīte - 25Ls. Neko īsti nepateica, pat nepateica pret ko zāles izrakstīja.
Arī pie dermatologa aizgāju - 25Ls vizīte 1-2 min garumā: uzmeta aci uz manu "problēmu" un pateica pie kāda ārsta griezties.

Par tādu naudu, ko viņi kāš, varētu vismaz izlikties, ka viņi ir iedziļinājušies pacienta problēmā...

R rika 29.10.2010

man bija vēl labāk. Aizgāju pie ķirurga izstāstiju savu problēmu viņš atbildēja, ka nēesmu atnākusi pie pareizā speciālista. Ar tādu problēmu jāiet pie traumatologa-ortopēda. Novēlēja visu labu, bet naudu protams paņēma . Izgājusi ārā jutos apstulbusi un piečakarēta.

G gita 20.11.2011

K dermatologu nado idti v triperbar na Briana. Mne pomoglo s pervogo raza (smesj iz 2-x mazej), i cena drugaja...