Medicīnas centrs Elite - Slikts serviss

Kāpēc daļa no darbiniekiem neprot latviešu valodu? Tas tiešām ir par daudz prasīts? Ja reiz gribi šeit dzīvot un strādāt grūti valodu iemācīties?
Esmu tik dusmīga. Cik darbiniekiem ko jautāju, pretī saņemu atbildi krievu valodā, kad jautaju, vai var latviski, rausta plecus un nezin kā pateikt.
Nu murgs kautkāds.
To vien dzird, kad ārsti lamājas briesmīgos vārdos un vēl staigā nokārtiem ğīmjiem.
Nekad dzīvē tur neatgriezišos !

27.11.2020

A asdasd123 27.11.2020

nu viss tagad elite izputēs . mediķu jau tā nepietiek valstī , jo viņiem maksā grašus . saslimsi ar vīrusu - nebūs ar ko elpot , tad vēl paldies pateiksi tiem krieviem , kurus tu ienīsti par to ka viņi tevi apkalpo .

Vagons Komā 27.11.2020

Es nevaru nopirsties, lai gan apēdu kilogrmu zirņu.

S secinajumi 27.11.2020

Imanta krievu mikrorajons, jā neprot es tur kad biju arī ārste runāja krieviski, es viņai palūdzu, jo viņas latviesu valoda bija pilnīgi nesaprotama...nu tikpat ka nemācēja latviski