Medicīna - dr.Jansone

Nevienam veselam cilvēkam, kur nu vēl slimam neiesaku iet pie neirologa dr. Rūtas Jansones!
Viņa ir maksas ārsts Veselības centrā 4, pie kura cilvēki griežas protams ne jau laba prāta vadīti, bet bezizejā, kad cieš sāpes un par to vēl jāmaksā paliela nauda....Attieksme ir graujoša, beigās jūties vainīgs, ka par Ls15 esi šo kundzīti patraucējis....diemžel pēc tam jāiet pie cita - īsta ārsta, pie kura ir jāārstējas ilgstoši. N e i e s a k u pat par velti!

K

K Kadiķis 14.12.2012

Diemžēl jāpiekrīt Kaijai, es arī nevienam neiesaku šo ārsti. Veltīgi iztērēta nauda un laiks, jāturpina mocīties sāpēs un jāmeklē kāds ieinteresēts ārsts.

B bluuray 25.02.2013

Man arī jāpiekrīt, es gan pie viņas gāju mc Jugla, bet attieksme bija patiešām riebīga. Ļoti augstprātīga attieksme, nešķiet, ka viņa gribētu kādam palīdzēt, bet vēl vairāk iedzīt slimībā.

D dundurs333 22.05.2013

Viņa ir riktiga ... nekadā gadijumā negriezietties pie viņas. atieksme ir pretīga pirmaja manā vizītē viņa nepiekrita gaiļezera neirologu norādījumiem otrajā reizē pateica man sveša cilvēka diagnozi, trešaja vizītē nepareizi aizpildija slimibas lapu, ceturtajā vizītē noslēdza zilo slimības lapu kautgan tā nevarēja darīt jo neesmu izārstējies šobrīt neatdod slimības grāmatu un vispār es runāju ar poliklīnikas administrācīju viņi neko viņai nevar izdarīt jo viņa tur tikai īrē telpas. doāju ka es ar viņu tiesāšos ja ir kāds kam viņa nodarija pāri droši zvaniet meiģināsim kopā viņu padzīt no juglas poliklīnikas. 22165354

A ariangang2 16.10.2013

Pilnīgu piekrītu, viņa ir garīgi slims cilvēks

S stella11 17.04.2014

Piekrītu par visiem 100%!!! Biju pie viņas mc Jugla, esmu grūtniece un jau gadiem mokos ar migrēnu, griezos kā pie speciālista, lai kaut vai konsultācijas veidā ( ja nevar veikt izmeklējumus) uzzināt, vai tas kaut kādā veidā nevar ietekmēt dzemdības vai arī otrādāk. Attieksme vienkārši šokējoša - augstprātīga, neieinteresēta, gandrīz vai izsmejoša. Nespēju noticēt, ka tāda persona strādā par ārsti...

M maria7 07.10.2014

Piekrītu pilnībā. Biju MC Jugla.

B buzjiks 28.04.2015

Es arī piekrītu pilnīgi visam! Biju pie viņas Veselības centrā 4, samaksāju 32 eiro par 4 minūšu vizīti..kurā man gar degunu pavicināja āmurīti un aizvērtām acīm lika pieskarties degunam..tas arī viss! Pietam, esmu grūtniece un pie viņas devos taisnā ceļā no dzemdību nama, jo bija tiešām traki galvas reiboņi un vemšana! Tā arī paliku ar saviem reiboņiem!
Neejiet pie tās ārstes! Jēga nekāda!

L lindabrr 29.06.2015

Pilnībā piekrītu visiem iepriekš rakstītajiem komentāriem!
Aizvedu pie šīs "ārstes" savu gados veco mammu. Attieksme vienkārši drausmīga! Pirmajā vizītē noteica nepareizu diagnozi un aizsūtīja uz bezjēdzīgām procedūrām 40€ vērtībā! Vēlāk, griežoties pie cita speciālista, tika veikti izmeklējumi un uzstādīta pareizā diagnoze. Kad ar izmeklējuma rezultātiem (kur skaidri un gaiši norādīta kurš nervs kurā vietā bojāts) griezāmies atkal pie Jansones, viņa pat nepaskatījās tos..vien neapmierināti burkšķēja un galu galā noveda manu mammu teju līdz izmisumam..no kabineta mamma iznāca ar asarām acīs.. Domāju, ka šādiem cilvēkiem nav vietas medicīnā! Nekādas profesionalitātes un cilvēcības!
Neiesaku griezties pie šīs pseido ārstes..tad jau labāk pašiem ārstēties- būs lielāka jēga un nervi nebūs beigti..

B Butiks 02.07.2015

Pilnīgi piekrītu. Par tādu ārsti trūkst vārdu. Bezjēdzīga vizīte, izniekots laiks un nauda. Attieksme vienkārši graujoša, profesionalitāte arī apšaubāma. Nevienam neiesaku.

V Viedoklis1 09.07.2015

Biju uz atkārtotu vizīti pēc 5 mēnešiem pie Rūtas Jansones VC4, jo pēc viņas noteiktās "ārstēšanas" ārkārtīgi stiprām galvassāpēm nepalika labāk, nenosūtīja arī uz izmeklējumiem. VC4 administratore bija kļūdījusies un pierakstījusi uz vizīti 2 stundas agrāk nekā vienojāmies, bet aicināja droši tomēr doties pie viņas, noteikti pieņemšot.
Jansone, kurai tajā brīdī nebija pacientu, augstprātīgi nokaunināja kā skolnieci par īpaši neētisko rīcību nākt uz vizīti, kad ienāk prātā-2 stundas vēlāk, lika paskatīties pulkstenī un izsmējīgi pārjautāja, vai mani sauc tāpat kā pacientu, kam tagad jānāk!! Teicu, ka kļūdījusies ir administratore ar vizītes laiku, jo es to piefiksēju vairākās vietās, arī iesniegumā darba vietā, un tā kā MAN SĀP joprojām un neviena rindā nav, varbūt varētu mani pieņemt. Slimīgi stojiskā mierā viņa atteica, ka es pati kļūdos un nepieņēma!!! Ļoti neprofesionāla persona, kas nav neirologa vārda cienīga. Cilvēks ar slimiem nerviem nemaz nedrīskt pie viņas vērsties. Nepareiza attieksme personai, kas strādā ārstniecības nozarē. Neiesaku nevienam tērēt līdzekļus un laiku!

J Jana BK 08.03.2016

Piekrītu visam iepriekš minētajam. Man ārsts jautāja, kāpēc es negāju pie ģimenes ārsta. Manas problēmas nav viņas profils. Beigās nosūtījumus uzrakstīja, bet sajūtas bija nepatīkas.

M Miss2 11.04.2016

Pilnīgi piekrītu visam augstāk rakstītajam.... Attieksme graujoša un jūties vainīga, ka uzdod viņai jautājumus. ĀRPRĀC ... 5 min par 31 Eur. Neiesaku nevienam šādu ārstu.

C Capa 07.06.2016

Piekrītu Miss2. Pati pie viņas vērsos ar sejas nerva iekaisumu jeb sejas nerva parēzi. Viena sejas puse paralizēta. Diezgan nopietna lieta. Ilgstošs ārstēšanās process, un vēl pastāv iespēja neizārstēt līdz galam. Protams šokēja viņas attieksme. Ieteica nepareizus vingrinājumus no kuriem jēga nekāda un cita ārste blakus kabinetā par tādiem pasmējās. Protams pašai jau ar šķību seju nav jāstaigā. [slēpt]@ Es jau nebiju ļauna un kolēģi nenodevu bet tagad saprotu kad vajadzēja varbūt. Ieteica iet uz adatu terapiju. Nezinu kādā sakarā bet ieteica vienu profesoru. Laikam jau paziņas, bizness kā teikt. Jau pirmajā terapijas reizē sapratu ka nebūs nekas. Nomainīju speciālistu. Tagad viss gandrīz ok. Vakar mana adatu terapijas dakterīte teica, ka pie viņas ari ieradusies meitene ar to pašu problēmu. Kura pie tā slavenā profesora 2 mēnešus nogājusi, viss ir palicis tikai sliktāk un rezultāta nekāda. Drošvien jau šī daktere ieteica. Neiesaku iet pie viņas, problēmas viena var sanākt.

R raganiite 13.06.2016

Piekrītu visam minētajām, nekādā gadījumā neiesaku šo ārsti. Absolūti neieinteresēta, augstprātīga, par 4 min vizīti nācās samaksāt 32 eur un aiziet ar neatrisinātu problēmu. Šis cilvēks nav ārsta vārda cienīgs!

B Baltssarkans 21.07.2016

Pilnībā piekrītu. Nepareizi uzstādīta diagnoze, bezjēdzīgas procedūras. Kad jau pirmajā reizē teicu,kur un kas sāp, mēģināja man iestāstīt pretējo, ka tur nesāp vis. Tādi ārstei vajadzēt ar likumu aizliegt strādāt ar cilvēkiem. Un vēl tā augstprātīgā attieksme. Nekādā gadījumā neejiet pie viņas!

J Juglēniece 14.10.2016

Augstprātīga attieksme tiešām ir pirmais , ko gribas pateikt par šo ārsti.
Un, protams, nav radusies arī pārliecība par pareizu ārstēšanu, jo nekas īpaši nav mainījies pēc viņas noteiktās terapijas, jo bija sajūta, ka ne visai uzmanīgi klausās, ko viņai saku.

I Ilze Žīgure 28.01.2017

domāju, ka esmu vienīgā, kurai pret dr.Rūtas Jansones attieksmi radās šoka reakcija, bet izrādās, ka šī kundzīte jau ir izpelnījusies pacientu "slavu". Viņa taču klaji ņirgājas par cilvēkiem, tādu dakteri ar koku jādzen prom no ārstēšanas. Tāda nekauņa nav cienīga saukties par ārstu.

N Natalija Sokolenko 20.03.2017

Я полностью согласна со всеми.Отношение высокомерное,чувствуешь себя так,как будто ты ее не вовремя потревожил.Никакого интереса к больному.Зачем такие люди работают врачами? Не советую к ней обращаться.Она не поможет.

S Sssss17 13.09.2017

Daktere slaktere...vienaa vaardaa sakot...
Izturaas kaa pret nieciibu...rezultaats ljoti slikts...apzinaati neaarstee cilveekus...tas ir fakts...šo sir ietru vajadzētu atņemt licensi uz visiem laikiem...ļauns cilvēks...neko neaarstee

D Diāna 19.12.2017

Šausmīga attieksme, viņai tikai par cietuma uzraudzi iet strādāt, Ļoti neprofesionāla, pārmeta kāpēc vispār esmu pie viņas atnākusi, ka man vajag iet pie cita ārsta, lai gan administratore pa telefonu man jautāja kādā jautājumā un pierakstīja pie viņas. Ja jau viņa nevar neko pateikt saistībā ar VD, tik teikt, ka jāiet pie cita ārsta, tad kā par tādu 2 min uzbraucienu var prasīt vispār maksāt.