Mdd datortehnikas servss - Datortehnika

Labdien.

Vēršos šeit, jo vairs nav izturama Mdd Datortehnikas Servss attieksme. Nodevu sen atpakaļ vairākus fotoaparatus un datorus, savāca, patieca, ka atri salabos un atdos. Ta nu ir pagājusi jau divi mēneši un no viņiem vairs nav ne miņas, ne ziņas. Konkrēti cilvēks to visu organizē, ieslīcis parādos līdz ausīm, telo aizņemto cilvēku, nevar sazvanīt, reāli šķiro cilvēkus uz kuriem zvaniem atbildēt un uz kuriem neatbildēt. Veiksmi biznesā!

P. S nekad un nevienu tehniku neuzticiet tam kantorim, pat ne mazāko štruntu nevediet pie viniem labot!

V

E e 11.07.2011

Nu taču pašam arī ir jāpaskatās pie kā nes tehniku! It sevišķi ja nes daudzas vienības. Pajautā, lai parāda kas un kur labo, paskaties internetā atsauksmju esamību. Par Lauri ir daudz šeit un citās vietnēs sarakstīts. Manuprāt, mazliet par daudz priekš maza uzņēmuma, lai domātu, ka tie ir konkurenti, kas raksta. Par daudz goda tik mazam, iespējams, viena cilvēka darbinātam uzņēmumam, lai uzskatītu, ka ir vērā ņemams konkurents!

E ezerzeme 06.12.2011

Vairš šo kantori internetā neatrast, laikam arī šis pa grunti aizgājis.