www.sudzibas.lv Mdata.lv Negodprātīgs tirgotājs

Mdata.lv - Negodprātīgs tirgotājs

Labdien!
Vēlētos atmaskot negodprātīgu tirgotāju.
16. Aprīlī veikalā mdata, kurš slēpjas arī zem velopro.lv, tika iegādāts velosipēds 14 gadīgai meitenei. Papildus pārdevējs iekasēja 20 eiro par veLosipēda salikšanu, lai saņemtu 2 gadu garantiju. Veicot pirkumu pārdevējs precei nebija pievienojis garantijas noteikumus, jautājot pārdevējam garantijas noteikumus viņš tos nespēja izsniegt. 10 dienas pēc velosipēda iegādes, meitenei ar to braucot pa velo celiņu nokrita aizmugurējais ātruma pārslēdzējs, kurš tika ierauts starp spieķiem. Meitene smagi nokrita, kā rezultātā velosipēds tika bojāts. Ļoti paveicās, ka tas nenotika braucot gar ceļu, kur ir atļauts pārvietoties velosipēdistiem, jo tad sekas varēja būt daudz smagākas. Sazinoties ar pārdevēju, vienojāmies, ka ieradīsimies veiklā uzrakstīt iesniegumu. Veikalā mutiski vienojāmies, ka tiks atgriezta nauda un mēs aizmirsīsim par šo nepatīkamo notikumu, par ko arī tika uzrakstīts iesniegums. Aptuveni pēc nedēļas ar mums sazinājās veikala pārstāvis paziņojot, ka veikala mehāniķis ir veicis ekspertīzi. Pamatojoties uz šo ekspertīzi pārdevējs atteica prasījumu par pirkuma līguma atcelšanu un iesniegums tiek atteikts.
Manuprāt, tas ir absurds, ka prece, kura ir iegādāta 10 dienas atpakaļ sāk jukt pa detaļām. Tāpat arī aplami liekas ekspertīzē secinātais, ka 14 gadīga meitene ir izdarījusi fiziskus bojājumus, mehāniskus bojājumus, izdarījusi spēcīgus sitienus, utt.
Tāpat jāvērš uzmanība uz to, ka par šo pārdevēju ir iesniegtas vairākas sūdzības, kur vienā no sūdzībām, tiek aprakstīta līdzīga situācija ar ātruma pārslēdzēja nokrišanu un iekļūšanu starp spieķiem.

Neiesaku iepirkties šajā veikalā!
Tiklīdz nauda ir samaksāta pārdevēju nekas neinteresē un uz jautājumiem veiklā atbildes neviens nav spējīgs sniegt attaisnojoties, ka ir tikai pārdevējs.

11.05.2020

Atbilde no MDATA Support Pārstāvja atbilde 12.05.2020

Labdien,

Atbildot uz Jūsu sūdzību, mēs vēlamies atzīmēt, ka mēs veicam velosipēda tehnisko diagnostiku (Jūs savā sūdzībā ievietojāt tā rezultāta fotoattēlu). Pēc Jūsu zvana, Jūs atvedāt velosipēdu, kuram no visām pusēm bija vairāki bojājumi, kas norāda, ka velosipēds ir vairākkārt kritis. Bojājuma raksturs norāda, ka tas nav rūpnīcas vai montāžas defekts.
Ir arī vērts uzskatīt, ka šis velosipēds ir budžets un tas ir rūpīgi jāizmanto. Velosipēdi, kas ir izturīgāki un spēj izturēt agresīvu lietošanu, maksā sākot no 300 eiro, bet, pērkot velosipēdu par 169,99, jāsaprot, ka tas prasa rūpīgāku izmantošanu.
Mēs sniedzam un atbalstām mūsu velosipēdu garantiju, gadījumā ja ir rūpnīcas defekts. Bet kaitējuma gadījumā, ko izraisījusi nepareiza lietošana, mēs esam spiesti atteikties. Šajā gadījumā Jūsu sūdzība nav pamatota.

Ar cieņu, SIA MDATA

Papildināts Mārtiņš Višņevskis 12.05.2020

Veicot velosipēda pārbaudi pie neatkarīga speciālista, tika konstatēts, ka velosipēds ir nekvalitatīvi salikts (ātruma pārslēdzējs nav pareizi noregulēts). Jāatzīmē, ka pādevēja norādītais par bojājumiem ir pašsaprotams. Velosipēds bija nekvalitatīvi salikts kā rezultātā meitene no viņa nokrita un radādās veikala ekspertīzē konstatētie bojājumi. Pēc neatkarīgā eksperta slēdziena saņemšanas, tik iesniegta sūdzība arī PTAC.

Life_is_life 11.05.2020

Zelta vardi - neperc letu kinas hlamu

Tieši tā. No sākuma plānojām meitenei nopirkt lietotu velo, bet gribējām kā labāk un nopirkām jaunu, bet diemžēl ļoti sliktas kvalitātes.

Andris Sa 12.05.2020

Tas veikals nodarbojas ar jau izmantotam precem, nevis jauniem.

Fb marketplace un velopro.lv visu reklamē kā jaunu. Un iegādājoties arī nekas neliecināja, ka prece ir lietota.

Andris Sa 12.05.2020

Uzkrakstiet facebook grupa: ВЕЛО КЛУБ : VELO KLUBS, lai visi zin kur nevajag pirkt velo lietas.

Domāju, ka tur cilvēki jau to zin, bet nu visādam gadījumam izdarīšu.

Joe Rogans👽 12.05.2020

Nopērc Cube firmas velo un nekas nekritīs nost

G grumpy 12.05.2020

Lēts ne vienmēr nozīme slikts. Pirku savu velo vairāk kā 10 gadus atpakaļ par 140 ls, no name brends. Nu jau nobraukti vairāki tūkstoši km bez problēmām un bez servisa apkopēm.

. . 24.07.2023

Paldies par komentāru, bildēm un pierādījumu. Lai tas kalpo citiem cilvēkiem, kā bieds no sadarbības ar šo SIA. Gribēju nopirkt PC pie viņiem, palasīju sūdzības, viņu atbildes - viss skaidrs, nekad pie šitiem zarazām neko nedrīkst iegādāties.