www.sudzibas.lv McDonald's Trūkstoši produkti

Mcdonalds - Trūkstoši produkti

Nepārspīlējot vismaz 4. reizi McDonaldā, ņemot līdzņemšanā ēdienu, pārdevēji maisiņā nav ielikuši kādu no pasūtītajiem ēdieniem. Samaksāju par McChicken komplektu + Čīzburgeru, atnāku mājās noguris, beidzot varu paēst īsi, bet esmu apčakarēts atkal!!! Čīzburgera nav, ēst gribas vēl, naudu arī noņēmuši. Vienmēr taču nevar atcerēties paņemt čeku un pārbaudīt maisiņa saturu. Zinātu pārdevējas vārdu, točna ietu kašķēties. Saprotu, ja kādreiz tā gadās, bet nu jau tas ir regulāri, it kā viņi mēģinātu tādā veidā ietaupīt.

S siksparnis9 30.11.2015

Ne jau ar nodomu tevi apčakarēt neielika čizburgeru, bet vienkārši aizmirsa. Man arī bijis ka neieliek siera burgrīti hesītī, bet varbūt pat labāk ka neielika, paliktu vēl resnāks lol