www.sudzibas.lv McDonald's Slikts serviss, krāpšana

Mcdonald's - Slikts serviss, krāpšana

Pirku Big Tasty komplektu līdzi ņemšanai. Kad ierados mājās sapratu ka Big Tasty vietā ir ielikts mazs Mcchikens. Lai izskaidrotu sīkāk tad tas ir nesalīdzināmi mazāks burgers. Tāpat kā vairākas reizes tiek neieliktas mērcītes, vai sajaukts mērču daudzums un ielikts krietni mazāk. Ieteiktu visiem 100% pārbaudīt saņemto pasūtījumu. Jūtos atkal apkrāpta un nepaēdusi.

16.01.2021

Atbilde no McDonald's Support Pārstāvja atbilde 17.01.2021

Labdien,
Paldies Jums par sniegto informāciju. Lūdzu, nosūtiet savu kontaktinformāciju mums uz e-pastu, lai varam ar Jums sazināties: [email protected]
Lūgums e-pastā atsaukties uz Jūsu iesniegto sūdzību un norādīt kurā no mūsu restorāniem tas notika.
McDonald's

K Klientamnavtaisnība 16.01.2021

Nevajag ieteikt, IR jāpārbauda, tā taču ir jūsu nauda!

M Megija Būmane 16.01.2021

Taisnība! Mana vaina tajā ka uzticējos,ka saņemšu to ko pasūtiju un par ko samaksāju.
Šodien bija mans pacietības mērs pilns. Pēc tik daudz nepatīkamiem atgadījumiem vienā un tajā paša vietā,domāju ka jāpadalās ar savu bēdu.

Life_is_life 17.01.2021

Iesaku izdemolet Mcdonalds!