www.sudzibas.lv McDonald's Slikts servis, nebija viss ko pasūtījām, ēdiens nebij svaigs, un briesmīga attieksme kad zvanījām.

Mcdonald's - Slikts servis, nebija viss ko pasūtījām, ēdiens nebij svaigs, un briesmīga attieksme kad zvanījām.

Mums neielika 2 burgerus, un ēdiens nebij svaigs, sakaltis, mēs ēdām 10 min pēc atdošanas.
Zvanot un sakot ka mums nav 2 burgeru, saņēmām pārmetumus, ka mēs pasi kļudamies un tā nevar būt viņu vaina jo viss notiek automātiski, čeka noradits tas ko pasūtijām un nesaņēmām, esam ļoti vīlušies un vairs neapmeklēsim, dēļ rupjas attieksmes un nevēlēšanas atrisināt situāciju ar darbinieci kurai zvanījām.

13.12.2019

V vitols 13.12.2019

Es arī piekrītu, ka jāuzlabo nedaudz attieksme šajā ēdināšanas vietā.

K Klientamnavtaisnība 13.12.2019

Pārbaudiet ielikto, neatejot no kases.

E Elīna Ozola 13.12.2019

draiva ,masinā ,kapec ir japarbauda ja vini saka ka vis notiek automatiski ,tad jau nevar uzticeties

M Mego izmeklētājs 13.12.2019

Mc donalds rūpējas par jūsu veselību .vel arvien nesaprotu kā to var ēst ,ēdienam divi varianti vai nav garšas vai pārsālīts ar tomatmerci, nezinamas izcelsmes majonezi salaistīts kautkas...

E Elīna Ozola 13.12.2019

ta ir ,apmeklejam loti reti ,bet ja ir loti vels un steiga ,isti nav variantu

Cūkurgailis 13.12.2019

šis globālais cilvēku indēšanas kantoris katru dienu "pabaro" 50 miljonus visā pasaulē un viņiem Tava sūdzība pilnīgi pie vienas vietas