www.sudzibas.lv McDonald's McDrice Jugla

Mcdonald's - McDrice Jugla

Iebraucām vakar McDrive. Paņēmām divus dubultos čīzburgerus. Bet iedeva parastos par dubulto cenu. Jau tā izņēmuma kārtā iegriezāmies jūsu iestādē, tagad noteikti varam teikt, ka pēdējo reizi. Forši izmantot situāciju, ka nav ērti apgriezties ar mašīnu un iesmērēt kaut ko divreiz dārgāk.

Papildināts Dontkillmyvibe 24.06.2016

McDrive*

Atbilde no McDonald's Support Pārstāvja atbilde 28.06.2016

Labdien!

Paldies par Jūsu sniegto atgriezenisko saiti. Mēs vēlētos ar Jums sazināties personiski, lai atrisinātu šo nepatīkamo situāciju un negatīvo pieredzi, apmeklējot McDonald's restorānu. Vai Jūs varat, lūdzu, uzrakstīt savu e-pasta adresi?

Ar cieņu,
McDonald's administrācija

C Chelsey 24.06.2016

Baigi jau nu kasierim ir vajadzīgs jums iesmērēt kaut ko divreiz dārgāk. Nekāda jēga no tā nevienam. Vienkārši kļūda. Es esmu gājusi nākamajā dienā atpakaļ ar čeku, kad tortiljā gaļa nebija, un man bez bazara izsniedza citu vietā. :)

D Dace Nazarova 05.01.2017

Sodien gaju pirkt brokastis,piegaju pie lodziņa darbinieki mani redzēja bet viņi citīgi ēda! Nostāvēju 15 min nosalu!
pl: 5:10 . Vai tad nav jaapkalpo visu diennakakti??? Vai jaļauj klientiem salt????

A Alise R 10.07.2021

McDonald's - Drive in Jugla

Labrīt.

Iebraucām McDonalds Drive in Juglā, 6:50 no rīta. Pasūtījām divus McToast ar bekonu un sieru, abi izskatījās ,kā ielikti maisiņā un tad iemesti mikroviļņu krāsnī uzsildīt ,siers izskusis pa visu maisiņu un abi burgeri pielipuši pie maisiņa ,knapi noplēst varējām.
Vai tā tam ir jābūt?

L Liaaa 21.10.2023

Loti slikta apkalposana McDrive, it ipasi nakts mainas!
Nekvalitati un neprofisionali uztaisits ediens, attieksme vel drausmigaka, tiraka neciena.