www.sudzibas.lv McDonald's Esmu ļoti vīlusies

Mcdonald's - Esmu ļoti vīlusies

Šodien apmeklēju Akropoles McDonald's, un esmu ļoti vīlusies.. Pasūtīju lielo komplektu, kurā bija dubultais vistas burgeris kola un rievotie kartupeļi lielie, ēdot, redzu ka kautkas nav labi, manos kartupeļos bija citi kartupeļi, jo kuriem diemžēl man bija slikti, alerģiska reakcija.. Notika kas slikts, devos pie ārsta.. Esmu ļoti vīlusies. Esmu spiesta jautāt atgriest naudu

26.02.2020

Atbilde no McDonald's Support Pārstāvja atbilde 26.02.2020

Labdien,
Paldies Jums par sniegto informāciju. Lūdzu, nosūtiet savu kontaktinformāciju mums uz e-pastu, lai varam ar Jums sazināties: [email protected]
Lūgums e-pastā atsaukties uz Jūsu iesniegto sūdzību.

McDonald's

RAMONA👀 26.02.2020

Ja no kartupeļiem ir alerģija, tad ir un pilnīgi vienalga kā tie pagatavoti.

E Elisa Elisija 26.02.2020

Nu un interesanti kā McDonaldam vajadzēja zināt, ka tev ir alerģija?

RAMONA👀 26.02.2020

No rievotajiem nav, no pārējiem tik;)

V VeiksmīgamBiznesam 26.02.2020

Tūkstošiem patēŗētāju visā pasaulē jau palicis slikti no McDonalda pārtikas. Arī es tur vairs jau gadiem kā neēdu,

L Latvian95 26.02.2020

Ja ir alerğija no konkrēta veida kartupeļiem, kāpēc viņi bija jāēd vispār? Vaitad nevar redzēt atšķirību?

V VilnisBanga 27.02.2020

Pasūtīju 20 cm. garus kartupeļus, bet dabūju 21.5 cm. garus, no kuriem man ir alerģija un starpdimensionāla caureja. :D jebal. ja tu redzi, ka ir citi un kkas nav labi, kāpēc bija jāēd?