www.sudzibas.lv McDonald's Ēdiena kvalitāte

Mcdonalds - Ēdiena kvalitāte

Šodien gribēju sagādāt bērnam brokastīs, ko savādāku nekā parasti, nolēmām ar visu ģimeni doties uz MC Donald's Krasta ielā.
Parasti, kad ceļojam pa Eiropu vienmēr esam apmeklējuši kādu no MC Donald's kas ir pa ceļam Polijā, Vācijā, Austrijā, Francijā, Slovēnijā un Horvātijā katrā vietā mums vienmēr ir paticis. Latvijā gan ir sanācis retāk apmeklēt MC Donald's
Tātad šodien, protams, bērnam tika pasūtīts "Happy meal" (rotaļlieta ir galvenais, kas piesaista bērna uzmanību šajā ēstuvē), sieva arī pasūtīja Happy meal, mana izvēle bija uz jauno chicken burgera komplektu. Apkalpošana bija laba ātra un kvalitatīva.
Problēma sākās mājās, bērnam sākās stipra caureja, sievai arī, tikai nedaudz vieglākā formā... Pēc caurejas bērnam sākās pamatīga vemšana... un bērns visu dienu sūdzējās par vēdera sāpēm ...
Tā bija vienīgā ēšanas reize šodien bērnam, jo vairāk neko viņa ieēst nevarēja ...
Man ir jāatdzīst, ka Latvijas MC Donalds pārstāvji Krasta ielā vai nu lieto vecu pārtiku vai arī ir kāda cita problēma.
Protams, es neklusēšu un rakstīšu arī vēstuli uz MC Donalds centrālo biroju, lai risina šo jautājumu ar savu Latvijas partneri. Man nav pretenzija pret MC Donalds kopējo zīmolu, bet ir pretenzija tikai pret vienu no ēstuvēm Latvijā, Krasta ielā !!! un konkrēti ēdiena kvalitāti, kas izraisa saindēšanos!!!

J

A anna 29.03.2009

Es vienmēr eju uz Makdonaldsu, un ēdu ļoti daudz trekna, it īpaši tas kotletites no kuram viss tek āra!Un ne kas man nav bijis, tikai resnāka esmu palikusi!!

D Dii 29.03.2009

Protams, traki, ka tā ir noticis, bet nezinu gan vai pie tā ir vainojama ēdienu kvalitāte. Varbūt iemesls ir tieši tas, ka bieži nesanāk ēst Mc Donalda ēdienus, tad nu organisms arī atgrūž šāda veida pārtiku!
Jo, cik man ir sanācis iebraukt Krasta ielas Mc Donaldā, tad nekādas problēmas nav bijušas!

K Kenebaudzis 29.03.2009

Pee Juglas makdonalda ar ir bijushas problemas..piekriitshu shoreiz Dii!retaak eedot droshi ka organisms neparstradaa!

N ninja 29.03.2009

No vienas puses, varbut tiesam nebija kvalitativs tas ediens, bet, no otras puses, varbut organisma nepanesamiba? Nsmu parliecinata, ka cilveka kermenis nevar but sajusma par tadu edienu, kurs ne tuvuma nestav veseligai partikai.

E Endija 29.03.2009

Nu kur var tādi vecaki būt, kas ved savas atvases uz makdonldu.Tur taču viss ir neveselīgs un kaitīgs!!!

I ilze 30.03.2009

It kā sūdzība par konkrētu adresi, bet man tagad pārgājusi vēlēšanās iet uz "lielo M" vispār!

N Nata 30.03.2009

Vest bērnu brokastot uz McDonaldu?? Nu atvainojiet, piebāzt bērnam tukšo vedēriņu ar tadu pārtiku...Ko tad brīnīties un sūdzeties..

L Lepi 30.03.2009

Pašu mājās LV tādas brokastis man un manai gimenei pa velti nevajag. Mājās jau daudz patīkamāk uzkost. Par izbraukšanām no LV cita lieta, var vates kušķi norīt. Ja grib pārsteigumu bērniem, var pašiem izdomāt majās.

S sinepe 30.03.2009

Vajadzēja paņemt ekskrementus analīzei un uz šī pamata sūdzēt tiesā.

V volodjaSiskinsTrešais 30.03.2009

Es neesmu nekad strādājis McD sistēmā, taču sen atpakaļ esmu veicis pētījumu par to. Tur ir tāda lieta, ka McD paškontroles sistēma ir izsekojama pa 100% un neko vecu tur it kā gribēdams pagatavot nevar, jo visas izejvielas ir saldētā veidā. Tur lai kaut ko sačakarētu, izejvielas ir pa kluso jāatkausē siltā vietā, pēc tam vēl kaut kur siltumā jānoslēpj un tad jāgatavo, bet tas ir praktiski neiespējami. Tad pamēģiniet saskatīt, ka katram iepriekš pagatavotam burgerim uz iepakojuma operators uzraksta pagatavošanas laiku. Ja atļautais laiks tiek pārsniegts un burgers netiek pārdots, tad to iznīcina.
Bet ja bērnam kaut kas ir atgadījies pie šādiem apstākļiem, tad protams tas ir no šādas pārtikas, bet nevis no tā, ka pārtika slikta.Varbūt aizkuņģa dziedzeris netika galā. Daudz tauki, miltu bīdelējums. Īsāk sakot, viss no kuņģa pa taisno prom un ātri pārvēršas cukurā, bet cukurs laikam taukos.
Bet tie kas te bļau, nezina, ka Mcd ēdienkarte no uzturvērtības viedokļa nesanāk sliktāka ne par parastu sviestmaizi, ne par Lido tupenīšiem, tā kā nav jēgas bļaut.
Un vēl. Ja rakstīsiet sūdzību uz McD. com, tad to pāradresēs uz Latviju. Tāda ir vispārpieņemta prakse. Bet galveneis, liekas, ka McD Latvijā vairs nepieder McD Restaurants, bet gan kādai bāleliņu kompānijai uz franšīzes līguma pamata.

K Kristine 30.03.2009

Nu туяштг problemas nav bijusas, bet neviens no ta nav pasargats.Mazume organisms nepieneema so edienu бПкшифы uzzinat kapeec virietim neka nebija.?????????

J Jana 04.04.2009

Vai rokas pirms ēšanas nomazgājāt?

A arturs 04.04.2009

reti apmekleeju tagad bet kadreiz gaju diezgan biezhi un viss bija kartiba. bet tagad reizi pa reizei iekosdams konstoteeju vai nu sliktu duushu vai vedersapes. acimredzot krize spiezh vinjiem kljut nekvalitativiem un lietot vecu partiku?!

E Elza 06.04.2009

protams beernus barot labaak ar eedienu, ko pagatavojaat maajaas, tad neradiisies liekas probleemas, , ,

S ser 06.04.2009

Mcdonalds pitatsja mozno

C Cilvēks 03.05.2009

Es ienistu un nesaprotu tos vecakus kas ved Brokastot bernus uz Mc.
Varbut tiem vecakiem, kas raksta so sudzibu ir 18-19 gadi?Ziniet, pasi vel bernaprata un pie berna tika kludas del?Nu ka vel var vel attaisnot tos cilvekus kas savus bernus edina Mc?
Es nesaprotu...

S shalle 15.08.2009

BĻAĢJ...AHUJEL?? MAN IR 19 GADI UN 6 BEERNI UN VINJI KATRU DIENU RIJ TAJĀ MC DONALDĀ KĀ CŪKAS JO ES ESMU BAGĀTS UN DODU KATRAM 5 LS DIENĀ UN KĀ JŪS DOMĀJAT KUR VINI TOS NOLIEK? BLJADJ NEVAR AIZIET UZ FEENIKSU PASPĒLĒT KĀ VINJU PAPINJS NĒ-PIŠĀS VISI UZ MC DONALDU...LABI NAV KO APDIRST-ZAJEBISAA IESTĀDE :D