www.sudzibas.lv McDonald's attiexe mcdonalda

Mcdonalds - attiexe mcdonalda

Sveiki jums. es aizvakar biju makdonalda est un pirku sev kolu ār hamburgēriem.
un ta pardevejs man Lika virsu kõlu uzgāza. man Bija netīrs kurtka. Biju nepatikama sajūsma par notiekamo.
Pardevej pat nevainojas un es pati tiriju svaju kurtku. Ka tadiem cilvekiem var stradat tada kāfē ja nemok apkālpot klientus?
Un sabojaja sman jaka un ko izdarija tas ir tikai jauno kõlu iedeva i vsjo.
atvienojos kad rakstu ar dažadam kļudam., es vel nesaprotu ka rakstit Latviešu valoda pareiz''ak.
bhet atgadijums notiek makdonalda un -krasta ila pie Dienvidu masto.

K

O Onka 11.02.2010

hahahahahahaha

idji nahhhh

A Asja 11.02.2010

Ļoti nepatīkami, ja kāds jūsu apģērbu aplej ar kolu. Faktiski - sabojā. Tāpēc noteikti vajadzēja pieprasīt, lai tiktu segti arī izdevumi par apģērba tīrīšanu. Uzreiz izsaukt menedžeri un visu atrisināt.
Iespējams, ka šodien ir jau par vēlu, jo, ja McD ir bezkaunīga attieksme, tad saņemsiet atbildi, ka apģērbs sabojāts citur.

K kkkkkkkkkkk 11.02.2010

NU SUPER RAKSTS!!!
HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

K kolko 11.02.2010

psc man liekas, ka ja būtu krieviski rakstījusi, tad es no šitā sviesta būtu daudz vairāk sapratis nekā tagad kad centies lv rakstīt :D

K Keita 11.02.2010

Malacis, ka latviski rakstiija un es visu sapratu.Cuuciiga attieksme no Mc Donalda puses.

S Sig. 14.05.2010

KOLKO!!!

Ne jau visi, kas labi neraksta latviski ir krievi - angļu valodu arī būtu sapratis? Lohs...

P pufamihailovna 14.05.2010

Tu ļoti labi raksti latviski! Visu var labi saprast! Lai tev veicas!

S Sintija Titova 19.12.2017
Paviršība.

Nopērkot bērnu komplektus.lūdzām ar naggetiem.atbraucot mājās izrādījās nav naggetes bet ir burgeri kuri bērniem negaršo
Vilšanās..asaras

A Alona Grengis 30.03.2018
Restona mcdrive imanta,bija pasutits big tasty komplekts. Iradoties majas, panemu burgeri rokas un...burgeris ie BEZ GAĻAS!

B blondex 07.04.2018
Tika izsniegts nepilnīgs komplekts. Lēna apkalpošana

Tika pasūtīti divi lielie big mac komplekti -saņēmu bez dzērieniem un bez papildus pasūtījuma

B blondex 07.04.2018

Tā kā tika ņemts līdz, pirkumu pārbaudīju tikai galamērķī.

E Elizabete 02.04.2021
Pasūtījuma izpilde.

Darbinieks kurš iepakoja nav ielicis vienu salmiņu un kārtīgi nebija uzlikti vāciņi dzērienu glāzēm.