Mcdonalds - apsargs

Vaakr biju iegājis McDonaldā padzert kafiju, kurš ir pie Origo Mērķeļa iela 1, Rīga. Nu un tur apsargs staigāja un nepieklājīgi lūrēja pa galdiņiem. Tas ir pretīgi. Apsvēršu iespēju tur vairāk neiegriezties.

R

Minesota 08.03.2015

McDonaldā padzert kafiju?!?!?!?!??!

Ausainītis 08.03.2015

Atceros, pagājušā gs 70 gados Preiļos dzīvoja vecs čigāns, ko tautā dēvēja par Murlu. Viņam atī bija tāds paradums pienākt pie galdiņa, un at savu netīro pirkstu izmaisīt cukuru kafijas tasītē vai paspeidīt kotleti. Pēc šādām manipulācijām, visiem pazuda ēstgriba, un Murla tika pie haļavas. Ja neticat, paprasiet Preiļu veterāniem, viņi ne to pastāstīs par šo čigānu.

K kreditorsPG 09.03.2015

Tiešām! McDonaldā iet iedzert kafiju?

P patiess 11.03.2015

tam apsargam nav smadzenes. lūdzu atvaino viņu. un neej uz mcdonald.

B Beibiskis 12.03.2015

Eu tu alni, kas tagad skatīties nedrīkt?Pats 100 punkti pievantazēji klāt kautko!
Viņiem vienalga ka tu vairs tur nejiesi jo viens klients mazāk noko uzņēmumam nenodarīs!
Pasaki tad viņam to, ka tev nepatīk ka uz tevi skatās!
Gļēvs mīkstais esi!Soory patiesība paliek patiesība!
Turies mīkstais, bikses nepielaidi?
(FACEPLAM)(FAIL)
Tulīt vēl šeit ierakstīšu ka kāds uz mani ne tā paskatijās!
Raimond turies! ;);)