Mcdonalds - Apkalpošana

Saskāros ar ļoooti lielu neprofesionālu gan uzvedību, gan apkalpošanu!!!
Ar māsas vīru nācām no ballītes, viņam kā ierasts, ir jāiegriežas MCDonalds, lai uzēstu pirms došanās mājup!
Pie lodziņa mūs sagaidīja sieviete, mēs vaicājām, ka varētu dabūt kautko, kas jau ir gatavs, praktiski viņam nebija liela nozīme, vai tas ir burgerītis, vai kartupeļi!Sieviete paskatijās uz mums, kā uz idiotiem, un pateica:"Mums vēl nekas nav gatavs!"-Kautgan viņi ir atvērti...
Mūsu jautājums skanēja:"Nu, apmēram tad pēc cik ilga laika varētu būt kautkas gatavs?"
Atbilde:"Kad izcepsies!!"
Mums protams bija pārsteigums:"Ohooo, paldies, jūs esat ļoti laipna!Jūs taču esat ātrās ēdināšanas uzņēmums, un jums manuprāt ir jānodrošina ja ne gluži serviss, tad varbūt varētu būt tik kompotenta, ja reiz šeit strādājat, un pateikt aptuveni, pēc cik!?Neskatoties uz to, ka mēs esam jūsu klienti, un labprātīgi nesam jums naudu, lai varētu šeit strādāt!!!"Palūdzām pasaukt menedžeri..., bet laikam velti!Parasti menedžeri ir jauki un atsaucīgi, bet...tālākā situācija-menedžere pienāk, aizpampusi, paskatās, un saka:"Nu?"
"Ak, dievs!"Man jau vairāk neko nevjag!
Mēs uzdevām jautājumu, vai pirms atvēršanas nevajadzētu būt tā, ka vismaz jau kautkas ir gatavs, lai varētu ko pasūtīt, nevis tur notiek ķiķināšana, un mošanās!!
Stulbi...nenormāli stulbi, es tagad zinu, ka labāk tomēr ir iebraukt "Statoil" un paņemt ceptu desiņu, un +vēl smaidu, nevis TIK PRETĪGU ATTIEKSMI!!!PALDIES JUMS MC DONALDS DARBINIEKI, KAS STRĀDĀJA PAGĀJUŠĀS BRĪVDIENĀS TUR+NOTEIKT "MĪĻI" SVEICIENI MENEDŽEREI!!!Varbūt tomēr der pamācīties???????????????????????????

I

L laine 05.08.2009

Es Tev pilnīgi piekrītu!
Var sabojāt rītu dēļ tādiem i****!!!
Es ar vairs tur neeju, un iesaku darīt to pašu!!!

M moisha 05.08.2009

nabaga māsas vīrs, pirms došanās mājās ir jāēd amerikosu atkritumus

I Ivīc 05.08.2009

Tas ir process...:)
Turklāt mums bija jāmēro tālāk diezgan tāls ceļš...

H halaac 05.08.2009

Kas tas par pasaules nabas rakstu? Noliks tev jau sagatavotus sagatavotus kartupeļus bļausi, ka sakaltuši un ka vakardienas ēdiens uzsildīts.

O Olga 05.08.2009

Bet nav jābūt tā, ka vini tur pasniedz visu svaigi pagatavotu - tātad vienmēr sanāks pagaidīt kādu laiciņu, ja ir dienas sākums. Pa dienu jā - tur gatavo nepārtraukti, bet agrā rītā, kad tikko atvērts - pilnīgi iespējams, ka dabūsi pagaidīt pāris minūtes. Un loģiski, ka meitene kura sēž kasē nezin, cik ātri virtuvē to visu uztaisīs. Vismaz tā bij ASV kad biju, ar sanāca pāris reizes naktī tur iegriesties un gandrīz vienmēr sanāca biku uzgaidīt, pa dienu nav jāgaida. Jo viņi met ārā visu, kas 5 min laika nav izpirkts. Ka ir Latvijā, nezinu, šeit ir pietiekams klāsts ar normālu ēdienu kafējnīcām, jo Mc ir sū*s. Un ja, man domāt, ta meitene kasē un viesmīle labā restūzī ir divas atšķirīgas lietas - vismīlei atstāj dzēramnaudu par šadu info, bet kasierītei ne, turklāt gan jau to taimu zināšana nav viņas kompetencē. Nezinu, jo šeit un tur - tas viss tomēr baigi atšķirās.

J Juģita 05.08.2009

A kāpēc tu ar māsas vīru gāji ballēties???? Moš tās dāmas McDonaldā nojauta, ko nelāgu??? Moš jūs abi bijāt viens otra smaržas pierīvējuši sev klāt un tāpēc māsas vīrs grib slēpt pēdas uzēdot kādu McChickenu???? Tur ir tik daudz neskaidrības, bet vainīgs tikai McDonalds!!! Bet kāpēc tiešām ar māsas vīru???? Gaidam atbildi????? Tāpat sabiedrībai būtu jāzina, kur bija māsa??? Varbūt koncertā kopā ar draudzenes vīru Haraldu???

M moisha 05.08.2009

gribētu zināt ko par to domā māsa! i vispār, jo vairāk sit sievu jo gardāka zupa!

P ppprrr 05.08.2009

nepiekritu, ja jus butu pasutijuwi kaut ko tad uzreiz vai pec kada laicinja dabutu vius.
bet ja pajauta kas ir gatavs, protams, ka nekas!
naktis vinji biezi taisa tikai tad kad ir pasutijums lau butu viss svaigs.
jo mc donalda ja kaut kas ir pastavejis ilgak par 5 min tas vinjiem skaitas vecs un to visu vinji met ara.
taka vot ta!!!

: :)))) 05.08.2009

Šmiga gāja ārā un vajadzēja pakasīties...

Tas TEV nav nekāds Vincents...

. ....kl 06.08.2009

A kur māsa bija?
Man pēc ballītēm ēstgribas gan nav... bet pēc kārtīga sexa gan ir apetīte!!! :DD

D Dmitrijs 06.08.2009

Mde... pats 4 gadus nostradaju pa viesmili(restorana) un ziniet ko ieveroju?Klienti vienmer grib lai butu laba, atra apkalpo6ana(gandriz ka karalim) un lai nebutu dargi.Un vienmer atradies kads idiots(parsvara biznesa pusdienu edaji) kuram daudz kas nepatik.Ziniet ko varu tadiem pateikt?Ja kas nepatik, tad gatavojiet majas, vai maksajiet pa zupu 5 ls un viss bus 6tokos!Bet ja gribat uz 2 ls paest(macdonalds), tad staviet mierigi pie lodzinja un gaidiet!

P patriotc 07.08.2009

McDonald vispaar skaitaas "aatraas apkalposhanas restorana" bet vot nekadi nesaprotu kaa iestadi kur tu eed ar rokaam un pasham ir janovac trauki var saukties par restoraanu? varbuut valodnieki varetu ieteikt kaadu savu kartejo debilismu kaa tadu nosaukt

K Kleo 10.08.2009

Neizdevās ballīte un kundzītei sagribējies pakašķēties? Atnāk uz atvēršanu un brīnās, ka ēstuvē, kurā gatavo uz vietas, nekas nav gatavs!? Cik tad būtu jāpagaida - varbūt 10 minūtes maksimums. Kamēr karstu kafiju iedzertu, būtu jūsu burgeri jau gatavi. Bet nē taču, vajag sabojāt cilvēkiem rītu ar savu kašķēšanos. Iedomājos gan, ja atnāk tāda kliente, visa diena sabojāta. Muļķīga sūdzība, vārdu sakot.
Un Makdonalds jau nu nebūtu tā iestāde, kur "pravas kačāt".

O oficiante 12.08.2009

Labais :D:D:D

S shalle 14.08.2009

KKHHM...BĻAĢJ ES ĻOTI IZSMEĻOSI IZPAUDU SAVU VIEDOKLI-A TIE KROPĻI IZDZEESA TO.

KR4

NEAPDIRST MC DONALDU-ZAJEBISAA IESTAADE :)

K Kiki 26.12.2009

nebrīnos, tāda attieksme Rīgā ir ikdiena (vienalga kurā veikalā vai kafejnīcā). Es šajā elles pilsētā labāk nemaz nerādos. Tur cilvēki vienkārši nejēdz kas ir pieklājība.

M māsa 26.12.2009

Ak tu slampa, ak tu izvirtule ne māsa, ar manu vīru valkāties... tā tev vajag!

F ferariks2 01.03.2010

tie mc darbiniekii dazi ir tadi i****.Rigaa uz MERKELA IELAS IR MC.es tur aizgaju, jo biju tuvuma, es tur aizeju un pasutu sev 2 saldejumus 2 cizburgerus un 1fanta.wina ccekaa ieraksta vel kaut kaadu SOKOLADES TORTI.tad es eju pie vinas un saku ka nekaadu sokolades torti neesu pasutijis.vina izliekas pa duru:"čo y Menja nada dzelat " vina saka vecim blakus, tas visu pasaka ka luk ir taad kluda, ka tadas tortes neesam pasutijusi.a vina "es neko nezinu vins man teica to un to..." taada MAUKA

č čiepa 04.04.2011

Es ļoti atvainojos, bet, ja es būtu tās pārdevējas vietā, es būtu tā, kas pasauc menedžeri! Drošvien pēc ballītes arī gājāt sadzērušies. Galvenokārt dominēja jūsu atieksme pret pārdevēju, jo jūs pirmie pagājāt pie lodziņa. Un autājums man seko.. vai tad, kad pec ballītes no rīta ieejat veikalā arī jautājat kaut ko, kas jau ir gatavs un ēdams ? Ja jūs ejat uz ēstuvi, pa ceļam izdomājat ko īsti paši gribat un kādēļ uz turieni dodaties, nevis pie lodziņa aiziet un teikt, man lūdzu to, kas jau ir gatavs! Viss tiek cepts uz vietas, vai tur ir kas idiotisks, var'but pati sajuties kā idiote, kad pateica to, ko jau biji zinājusi?! Un kā pārdevēja var zināt, ko tu vēlies, ar ko viņai sākt?! Paŗdevējas pienākums nav uzminēt ko tu vēlies pasūtīt, bet gan pienest tev pasūtījumu un uzkrāt par to naudu kasē. Nu gan ir bērnudārzs. Nākamreiz padomā, kā paši pret viņu izturējāties, jo paši bijāt idioti! Nav bŗinums, ka viņa uz jums tā skatījās. Bērns va riet uz veikalu un nezināt ko viņš grib īsti, ja viņam nauda kabatā, bet pieaudzis cilvēks?! - Nu tad tiešām, idioti, atvainojos... - Tā bija jūsu pašu attieksme.