www.sudzibas.lv McDonald's Imanta Krāpšana, slikts serviss, nepilnīgi nokomplektēts pasūtījums

McDonald's Imanta - Krāpšana, slikts serviss, nepilnīgi nokomplektēts pasūtījums

Šovakar izdarījām pasūtījumu caur Bolt food no Mc Donalds Imanta. Pasūtījām divus komplektus par 5.20 kur ir iekšā: 9 Mc Nuggets + lielais komplekts. Atvedot sūtījumu iekšā ir ielikts tikai divi 9 Mc Nuggets un lielie kartupeļi ar mērcēm. Sazvanoties ar Imantas Mc Donalds, darbinieks attaisnojās, ka viņi neatbild par Bolt food ieliktajām akcijas precēm un caur turieni nedarbojas kuponi. KĀDI KUPONI ? Kad teicām, kad vedīsim pasūtījumu atpakaļ darbinieks atbildēja, ka šobrīd ir ciet un naudu neatgriež. Teicu, lai, tad izsūta mūsu NESAŅEMTOS burgerus darbinieks teica, ka nesūtīs. Neiesaku ne Bolt food piegādi, ne Mc Donalds Imanta. Krāpjas ļoti. Rīt ar jaunu dienu, protams zvanīsim uz attiecīgajām iestādēm.

E

R RXX 27.05.2020

McNuggets komplektā nav burgeru, tāpēc jau tas saucas “McNuggets komplekts”...

A AlEl 27.05.2020

Lašara :D

Vagons Komā 27.05.2020

Labak majas pagatavot burgeru. Vismaz kvalitate labaka un garsigak.

ē ērglis99 27.05.2020

Pirmkārt, labāk ir atnākt uz vietas pasūtīt ēdienus nevis sūtīt no mājām, jo darbiniekiem ir jāapkalpo cilvēkus veikalā un vēl citus pasūtījumus no Bolt. Tā nav krāpšanas, jo uzskatu darbinieks nav robots, kurš var izdarīt paralēli 15 darbus un pēc tam saņemt nepateicīgu sudzību. Mājās sliņķiem labāk atnāciet dzīvajā pie cilvēka un pasūtiet ēdienu, lai nebūtu pēc tam jāraksta sudzības.