www.sudzibas.lv MB AUTO Nežēlība

MB AUTO - Nežēlība

Neiesaku slēgt līgumu ar MB Auto. Līgums tiek slēgts ļoti viltīgi. Konkrēta alga nefigurē, pat minimālais algas apmērs netiek norunāts. Samaksa tiek noteikta par faktiski nostrādātajām stundām. Neskatoties uz to, no darbinieka tiek pieprasīts strādāt katru dienu pilnu darba laiku. Liek strādāt arī sestdienās. Šie darba laiki līgumā netiek norādīti. Šīm faktiski nostrādātajām stundām viņi piemēro paši savu normstundu likmi. Līgumā netiek norunāts arī avansa datums, kaut arī sola maksāt divas reizes mēnesī. Tas nozīmē, ka pirmo samaksu var cerēt saņemt tikai pēc mēneša. Par cik nostrādāto normstundu aprēķini ir uzņēmēju (ja par tādiem viņus var saukt) pašu rokās, tad savas gaidāmās algas apmēru nav iespējams zināt. Es un citi nemaksāšanai nolemtie sapratām, ka viņiem ir pastāvīgie kadri un pārējie ir tikai maināms sastāvs, kam uz algu nav ko cerēt. Protams, tas piepildījās - par 3 nostr. nedēļām samaksa - 55 LVL, kuru vēl nācās grūti izkarot. Daudzi nezina likumu, kurš nosaka, ka visa nopelnītā nauda ir jāizmaksā pēdējā darba dienā, un tāpēc aiziet no šīs vietas ar pilnīgi tukšām kabatām. Atradām iepriekšējo apkrāpto darbinieku atstātās algu izdrukas lapiņas - piemēram, mēneša alga - 33 LVL. Sapratām, ka viņiem ir pašiem savi nemainīgie kadri un maināmais sastāvs, kam uz algu nav ko cerēt. Ja gribat mēnesi nostrādāt par 33 LVL, tad MB Auto ir īstā vieta. Vēlu veiksmi.

V

D Dace 27.03.2011

Ko Tu te gaudo! Aizej uzraksti iesniegumu Valsts Darba inspekcijai Valdemāra ielā.Paņem līdz darba līgumu-slabo?