Mazais Ansis - Vakariņas

Labdien!
Nesen atgriežoties mājās no Valmieras, apstājamies pie Mazā Anša lai apēstu siltu zupu, garšīgi un pat četrus pīrādziņus atnesa, paēduši, palūdzu rēķinu, izrādās pīrādziņi ir ierēķināti atsevišķi un pieskaitīti klāt rēķinam, protams samaksāju 80 santīmus, jūtos piekrāpts, par pīrādziņiem neviens nebrīdināja ka būs jāmaksā un tos es nemaz nepasūtīju, normāli būtu ja pateiktu, jo cik nav ēsts citur, nevienā vietā šādas lietas nenotiek..
Uz Ansi vairāk nebraukšu un citiem arī iesaku esiet modri un prasiet par ko būs jāmaksā...

H Hugo Djego 22.11.2009

Tieši tā! Pīrādziņus bija japārdod, jo citādi nākamā dienā kāds uzrakstīs sūdzību par to, ka vecus nopircis!

H Hugo Djego 22.11.2009

Un Aivar, obligāti pie mums brauksi! Ir jau izstrādāts projekts par šlagbauma būvi, kas novirzīs ceļiniekus tieši pie galda, lai tiekam no pīrādziņiem vaļā!

A Aivars 22.11.2009

Vai ir tik grūti uztaisīt dārgāku zupu, nu piespraud klāt tos 40 santīmus ēdienkartē un nebūs domstarpību, klients apmierināts un pāēdis, un Ansim maciņš biezāks...

N Neansis 15.12.2009

Ansi- Tu bankrotēsi. Un tā Tev arī vajag. Lai ir mācība.

Izlikuši baigo šilti ceļa malā- biznesa pusdienas, ap Ls 2. Iebraucu- un kas tajās biznesa pusdienās? Boršķš ar gaļas pankūkām. Nu riktīgs biznesmeņu ēdiens.

Jūs liekas, ka esat pēdējie vasltī, kas rēķina gaļu, kartupeļus, salātus, mērcīti atsevišķi + tam visam klāt 10% pieliekat. Summā lētākais otrais ēdien pāri pa Ls 5.

duraki...

I Inga 29.12.2009

Mazajā Ansī ir krities apkalpošanas un ēdiena kvalitātes līmenis.Der padomāt vai viņiem kas nav jāmaina.Vakar ēdām un ēdiens nebija sevišķi svaigs .Mēlīsu salati nebija labi.

J jeriko 24.08.2014

Darām zināmu, ka Mazajā Ansī ir jāskatās līdzi cenrādim, jo pasūtīto ēdienu skaitu sajauc un pat ēdienu un dzērienu cenas atšķiras no cenrāža ar to, kas tiek norādīts čekā. Atnes pasūtīta ēdiena vietā divus, un 100gr. viskija vietā atnes rēķinu ka par 200gr.! Tāda krāpšana. Rēķina vietā atnes pašrakstītas lapeles, kas nekam neder! Esiet modri!

xy-files 24.08.2014

Nafig vispaar iet uz taadaam eestuveem! Labaak tad nopirkt veikalaa kaadu auksto uzkodu ja ir tik izsalcis!