www.sudzibas.lv MAXIMA Slikta attieksme pret zāles darbiniekiem

Maxima xx - Slikta attieksme pret zāles darbiniekiem

Lūdzu informēt visus kas grib aiziet strādāt uz veikalu maximaxx, kas atrodas rēzeknē, par sliktu attieksmi pret zāles darbiniekiem.
Saskaņā ar likumu pārtraukumam ir jābūt 1 stunda, tomēr atļauj tikai 20 minūtes paēst, nevairāk, ja vairāk tad bļauj virsū, neskatoties uz to ka strādāsi 40 minūtes par velti. Neredz nemaz darbinieka centības, pazemo. Var piespiest strādāt divās maiņās par dienu.

O Oskars 12.07.2020

Nečīksti, bet meklē jaunu darbu, ja nepatīk.

T Taisija12401 12.07.2020

Es tikai gribu brīdināt pārējos! Es jau esmu atradusi jaunu darbu, un esmu priecīga!

L Leldedlel 12.07.2020

Esmu dzirdējusi vairāku bijušo zāles darbinieku negatīvo pieredzi konkrēti Rēzeknes Maximā XX. Nožēlojami, ka nekas netiek kontrolēts un darīts lietas labā.

A A kur labak 13.07.2020

Ogrē,Vidus prospekta Maxima X,tāda paša attieksme pret visiem darbiniekiem.Tā neapmaksāta stunda tiek dalīta uz divām daļam,pa pusstundu,bet labākajā gadījuma patrtraukumā būsi kādas 20min,tur pat tualetē kad sēdi,dzirdi ka tevi meklē vadītaja-jaatbild kur atrodies,un viņa vēl tev uzdevumus dod,vai raj,īsak sakot turpina runāt ar tevi kad esi uz poda,kad mēgini iet otrā partraukumā,vismaz uz 20 min,vai uzpīpēt,vina bļauj.ir protams tur arī izredzētie,kas pīpē vairākas reizes dienā,ka arī sēž virtuvē pa stundu,protams starp tiem arī pati vadītaja.

T Taisija12401 13.07.2020

Tas pats, un vai tas ir normāli? Vai jāklusē par to? Es brīnos!

T Taisija12401 13.07.2020

Nevajag man iestāstīt ka tas ir normāli😅👌 tātad nebija pret jums tādas attiecības no vadību puses😌

T Taisija12401 13.07.2020

Zinat nē, daudzi nezin kur tieši uzrakstīt par to visu. Un ja visulaiku mainās cilvēki tātad nav tur nekas kārtībā! Daudzi cilvēki sēž bez darba un nav cita varianta kā palikt maximāXX, bet citi neskatoties uz to ka darba nav jau aizbēga prom!