Maxima - "zagle"

Vakar 06.09.2012 ar mammu un savu mazo meitiņu atbraucām uz Muūkusalas ielas Maximu! Stagājām pa veikalu,iepirkām produktus vakariņām..un meklējām tīrīšanas līdzekļus,un tur viena meitene reklamēja Ajax produkciju,un taa kaa vinja redzeeja ka mees esam ar mazo,iedeva mums dāvaniņu- rozā gumijas cimdus! Uz cimdiem vēl bija rakstīts nav paredzēts pārdošanai! nu un mēs tos cimdus ielikām somā!!
Tad gājām uz kasēm samaksāt par pārējiem produktiem..kad biju norēķinājusies..apsargs pienāca man klāt un teica lai atveru somiņu,ka esmu kaut ko sarkanu ielikusi somā! Protams pārējie pircēji uzreiz uz mums skatās..vot maza bērna māmiņa zagle!! sviests vnk..sajūtas foršas!
Saprotu,ka viņi skatās kamerās..bet lai skatās rūpīgāk..jo, to, ka tā meitene man tos cimdus iedeva neviens neredzēja!! Kretīni!
Nebraukšu vairs uz to Maximu!!

E

donna b 07.09.2012

Maxima gan nepaliks nabagaka ja Jus nebrauksiet. Bet apsargam tads darbs, un tiesibas pieprasit. Saprotu ka nav patikami, bet vai doam ka tikai urlas un bomzi zog? Ne.

Ausainītis 07.09.2012

Ta tiesa, reiz viens labi situēts pensienārs, kurš padomjlaikos ieņēma vadošus amatus, lielveikalā bija nozadzis konserbu kārbu! Pats avām acīm redzēju, kā apsardznieki šo ķidāja!

S Sanja 07.09.2012

Bet, kad vazājas mazgadīgie un prasa, lai nopērk alko vai cīgas, jo nav +18 to gan Maximā apsargi nepamana. Vismaz Deglavas ielā.

Ausainītis 07.09.2012

Sanja, labāk nopērc, jo šie ar katru dienu kļūst pieaugušāki, un var Tavu feisu atcerēties.Tikai nebrīnies, kad, ja piebrauksi ar auto pie šis pašas Maximas, būs pārdurtas riepas vai izsisti logu stikli.It sevišķi Deglava ielā.

J John Walkeere 07.09.2012

Vakar 06.09.2012 iegāju Maximā - mūkusalas ielā. Staigāju pa veikalu un ņēmu dažādus produktus, tā teikt aiz gara laika - arī tos ko nevajag, jo maksāt tā vai tā netaisījos.
Tad man pienāca klāt apsargs un teica, lai pameklēju tīrīšanas līdzekļus - tur tālāk pie tās meitenes. Es nodomāju labi - ja jau ņem tad ņem.

Tā nu tiku pie pāris blokiem ar rozā cimdiem un 15 L Ajax produkcijas, ko man iedeva produkcijas reklamētāja! Protams uz cimdiem ar marķieri uzrakstīju - "Nav paredzēti pārdošanai"
Nu un tos cimdus, kā arī pārējos produktus - ari Ajax, kopsummā uz kādiem 500 Ls sabāzu aiz jakas un kur vien varēja vēl.
Tad gāju uz kasēm, grūti bija paspraukties garām citiem pircējiem, bet kā nekā nesamais man ar bija varens.

Tad pēkšņi man apsargs saka ka esmu kaut ko aizbāzis aiz jakas, protam pārējie pircēji uz mani skatā un es skatos uz viņiem. Sviests, vienkārši biju aizmirsis paņemt sviestu.

Sapratu, ka viņi skatās kamerās un vēro, kā kāda māmiņa mēģina nozgt rozā cimdu pāri - tāpēc lēnām devos talāk, kamēr neviens neko nemana!

Sveiciens apsargiem un jā - nebraukšu vairs es uz šo Maximu - braukšu tur kur atkal kāds mēģinās nozagt rozā cimdu pāri...

Ha ha ha ha ha - riktīgi izmējos pār šo sūdzību! Īstenība tufta, bet paldies par smiekliem.

S Sanja 08.09.2012

Tad, kad paša John būs tāda pieredze, tad nesmiesies.