www.sudzibas.lv MAXIMA Varbūt kāds var ieteikt ko darīt?

Maxima - Varbūt kāds var ieteikt ko darīt?

Nesaprotu kas notiek Cēsu MAXSIMĀ. Manai sievai jāstrādā pa 12-16 stundām, ja nestrādāsi tevi vienkārši atlaidis. Tagad pašiem strādniekiem liek izpirkt pārtiku, kurai beidzies termins ja nepirksi tad tāpat atvilks no algas, kura tapt ir knapa. Runa iet tikai par Cēsu MAXSIMU. Nav nekādu piemaksu par virsstundām ari nemaksā. Kas notiek? Varbūt kāds var ieteikt ko darīt?

S Supremo 04.01.2009

Varbūt kļūsti par īstu veci un nopelni diviem lai sieviņai tā nav jāmokās! Vispār jau neticu ka vecis raksta.

Mamma 04.01.2009

Vo, vo, mana sieva sez majas un bernus audzina. A ko tava dara kamer tu neredzi ...

W wmatok 04.01.2009

Es gan ticu, ka vecis raksta, jo pat maxima nevar pareizi uzrakstīt!un neviena komata!un runa neiet tikai par Cēsu" maxsimu":)!Tā ir visās maximās!

A any 04.01.2009

Kāpēc tā jākliedz. Nospied taču Caps Lock!!!

P Pircējs 04.01.2009

Pie visa vainīgi esam paši! Esam izlaiduši tos uzņēmējus ar savām nezināšanām! Viņi izmanto to, ka nepārvaldāt likumus. Zinot likumdošanu var jebkuru šitādu biznesmeni nolikt pie vietas!

E Elena 04.01.2009

Es maxima stradaju jau 5 gadu un mums ta nenotiek, viss ir atkarigs no vaditaja, ka kuram paveicas, un Wmatok ta nenotiek visas maximas.

D Dīdī 06.11.2010

Jebkuri atvilkumi no algas bez jūsu rakstveida vienošanās ar darba devēju ir pretlikumīgi.

G gusts 08.11.2010

Kad es strādāju Maximā, tad mums bija jāierodas darbā no 6 līdz 6, 30 no rīta, bet vakarā jāstrādā, kamēr palaidīs uz mājām aptuveni 24.00, bet pirmdienās pirms akcijām vienos, pusdivos naktī... noturējos 3 nedēļas

M Mellene 08.11.2010

nenormāli:(

D demon 21.11.2010

te variantu ir ļoti daudz!!! bet visu izšķir iemesls un sekas, gribat tur palikt ? Jeb nē? ja ir darba līgums var vērsties darba inspekcijas. kā arī jāveršās pvd.labāk jau lai noštrāfē. nu un protams ja jau neviens nesudzās un neko nesaka, tas viss ir ok, uzrakstiet vēstuli, pievienojiet tām savus grafikus un kādas bildes jeb video, tas būtu ideālakais variants, bet ko lai saka, tadā valstī dzīvojam

Z zigaziga 25.11.2010

Attieksme pret drabiniekiem veikalos ir užas!
Manam znotam ir gandrīz tā pat, ja nestrādāsi vēl pa virsu, tad atlaidīs!!!

Z ziepe 02.12.2010

Tas nav tikai Maximās.Tas notiek arī būvmateriālu veikalos.Un nevienai inspekcijai tas neinteresē.Var mēģināt taisnību meklēt tikai ar „Bez tabu” vai „Tautas balss” starpniecību.Kā izskatās, tikai šie raidījumi vēl palikuši neuzpērkami.Diemžēl, tādā valstī dzīvojam :(

I Indigo 05.12.2010

Es arii straadaju Maxima un mums situacija ir apmeeram taada pati, algu tu reekini vienu bet algas dienaa sanem pavisam ko citu, paarstraadaataas stundas neapmaksaa.Kasieriem regulaari riiko visaadas paarbaudes, ja to laikaa kasieris nepasveicinas vai nepajautaa paldies kartinju tad -no algas, veel vini suuta vieteejaas paarbaudes un ja nepajautaa pasi kad peerk alkoholu vai cigaretes (pat ja tas kas paarbauda ir reaali vecaaks par 18 gadiem)tad liidz pat atlaishanai no darba...Uz kriizes reekina samazina darbinieku skaitu un to ka cilveeks fiziski nevar izpildiit vinju prasiibas vinjus maz interesee...Vienvaardu sakot draazh kaa vien var

X xorowij4elovek 09.12.2010

da maxima vobwe samoje nagloje predprijatije, ja tam rabotala otnowenije uzasnoje i kolektivi vsegda zmejiniji

X xorowij4elovek 09.12.2010

a ja tak klasno uwla s etoj porwivoj maximi zato ja poslala precu iepirceju na x.. ta ewe su4ka, ja za nejo vse ot4eti delala ona toko v internete sidela i na menja zalovalasj

N Natinsh 11.12.2010

Kāds minēja par likumu nezināšanu utt. Kad mani atlaida no darba pēc konflikta ar vadību par virsstundu neapmaksāšanu, pati vadītāja pateica - ka ja kādam kaut ko izstāstīšu - pilsēta maziņa, es šeit darbu vairs nedabūšu. Lieki piebilst, (neskatoties uz to, ka es klusēju) ka visur, kur sāku strādāt - mani ik pēc pāris dienām atlaida un darbu tik caur pazīšanās dabūju. Viena no potenciālajām darba devējām atklāti pateica - ka par mani zvanīja un pateica, ka lai neņemot darbā.
Un vēl kas attiecas uz atlaišanu - stājoties darbā, pēc kāda pirmā niecīgā pārkāpuma tev tiek iedots atlūguma iesniegums. Rezultātā, kad tu kļūsti nevajadzīgs, tad tikai ieraksta datumu un uz redzēšanos. Tā vismaz Daugavpilī notiek. Iznāc no atvalinājuma, bet izrādās, tu te jau kā nedēļu nestrādā.

V Valmieriets 17.12.2010

Pist to MAXIMU vajg Valmieraa tas pats notiek it ipasi Rigas ielas Maximas filiale pretigs veikals.

S setline 08.02.2011

Ir konkrēti darba likumā paredzēti gadījumi, kad var atlaist. Interesanti, uz kāda likuma punkta pamata var atlaist, ja atsakās strādāt virstundas?
Tā ir tikai nezinīšu biedēšana. Un ja reāli atlaiž, tad jāskatās uz kāda punkta pamata. Un jāgriežas Darba inspekcijā, ja ir aizdomas par darba likuma pārkāpumu.
Tāpāt jāgriežas, ja neapmaksā par virsstundām, kas ir darba likuma pārkāpums!! Protams, jāredz arī darba līgums. Ja darba ņēmējs ir parakstījis sev neizdevīgu darba līgumu, tad nu neko...Bet pakonsultēties darba inspekcijā var vienmēr. Ja nesūdzēsies, tad arī nekas nemainīsies.

Z Zinaida 08.02.2011

Leiš glupos latviešus ņem pakaļā, ka šļakst vien.

G Gaile 08.02.2011

Esmu priecīga, ka strādāju Rimi :)
Laiki mainās, bet attieksme pret darbiniekiem tikai uzlabojas un par tādiem likumpārkāpumiem nav dzirdēts, tāpēc, ka paši vadītāji tiek kontrolēti.