www.sudzibas.lv MAXIMA Vai tā ir atriebība ?

Maxima - Vai tā ir atriebība ?

Pirms nedēļas rakstīju sūdzību par dārzeņu nodaļas darbinieces rupjo uzvedību. Toreiz pirku kabačus mazajam bērnam. Tagad viņa, zinot, ka es katru dienu pērku kabačus, ka ierados veikalā no rīta ap 11 pastaigas laikā un ka manam bērnam kabači ir nepieciešami, tagad viņa atvestos kabačus izliek zālē ne no rīta, kā bija vienmēr, bet vakarā ap 17.00.

14.02.2020

Papildināts JELENA7788 14.02.2020

Nepatīkami, ka tagad kabači tiek izlikti zālē pārdošanai vakarā. To atklāju vakar, kad nejauši iegāju šajā veikalā iepirkties ap 17.00. Lai vai kā šī darbiniece negrib atriebties, es tik un tā nopirku kabačus, kaut arī tie tagad tīšami bija izlikti vakarā !

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 14.02.2020

Labrīt!
Kā jau iepriekš rakstijām, lūdzu uzrakstiet veikala adresi, lai varētu atrisināt radušos situāciju.

J

V vitols 14.02.2020

Turpini rakstīt...

latvietis7 14.02.2020

beidz barot bernus ar tiem suda kabaciem un darzeniem, normalas gimenes saviem berniem perk kebabus, chizburgerus, hotdogus

⛔️ 14.02.2020

Tas, ka jūsu bērnam kabači ir nepieciešami, viņa noteikti zina...

M Mego izmeklētājs 14.02.2020

Ren tv?un kā gan bez bērna

Saivii 14.02.2020

Taa pavisam noteikti ir atriebiiba! Taa visa ir smalki izplaanota sheeema un vinja patiesiibaa nav paardeveeja,bet slepenais kabachu spiegs..

_ _Barons_ 14.02.2020

DIENNAKTS KRĪZES TĀLRUŅI

+371 6 7222922
+371 2 7722292

RAMONA👀 14.02.2020

Pilnmēness tak it kā beidzās.

BondsBonds 14.02.2020

Kabačiem patīk miers.