Maxima - uzlimes

pa briinumu smagi viilos,sodien maksaaju dzivokla rekinu,vajadzeeja man iedot 20. uzliimes,cekaa taa bija rakstiits,a pardeveeja krieviski atbildeeja ka nedeodam. kapeec pirms tam uzliimes deva?...! tas ir negodiigi..
Pa televizoru arii reklamee,tad ko tad reklaamaa nepasaka, ka par reekiniem,tabaku un alhaholu nedod taas uzliimes.... ka tik pievilinaat cilveekus.

R

J ja? 18.08.2013

Maxima avīzē tas ir rakstīts.
Un vai tāpēc Tu rēķinus nemaksāsi vai par spīti iesi citur? Rēķinu apmaksa Maximā ir cilvēku ērtībai, nevis lai kaut ko vēl bonusā dabūtu.

R riga2013 18.08.2013

agraak deva uzliimes un tas liels bonuss maksimai jo veel citas preces peerk.

J ja? 19.08.2013

jā, nu agrāk daudz kas bija savādāk :) viss mainās, bet ne vienmēr uz labu.

L lola 23.08.2013

Vajag iepazities ar noteikumiem!
Par rekinu maksashanu, alkahola/cigareshu pirkumu, un davanas kartes pirkumu, uzlimes nedod!

L lola 23.08.2013

A un vel...ja vinja latviski atbildetu, tad kaut kas mainitos, vai sudziba uzrakstita del valodas?